Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Raty bez abonamentu


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 18
  • 0

Raty bez abonamentu

Witam,

 

Mam pytanie czy macie jakieś doświadczenia z opcją zakupu na raty bez abonamentu? Skorzystałem z takiej formy zamówienia produktu, jednak nie mam żadnego wglądu w status zamówienia. Po wypełnieniu formularza pojawił się jedynie komunikat o jego wypełnieniu, brak potwierdzenia mailowego i jakiejkolwiek dalszej informacji. Czy jest to normalna sytuacja? Mam się nie przejmować i czekać? Niestety nie posiadam numeru w Orange, korzystam jedynie z Flexa więc z poziomu konta również nie mam informacji na temat tego zakupu.

 

Dzięki i pozdrawiam

18 ODPOW. 18

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Raty bez abonamentu

@piter229 ja mam abonament i jak dokonywałem zakupu na raty, to zamówienie było dołączane do abonamentu.

Proponuję zadzwonić na infolinię: 510 100 100 i dopytać co jest z zamówieniem.

Powinna też przyjść informacja z potwierdzeniem zawarcia umowy na e-maila. Być może, że zamówienie jest przetwarzanie i za jakiś czas e-mail z potwierdzeniem dotrze. Sprawdź też spam.

Anonim

Nie dotyczy

Raty bez abonamentu

@piter229  pozostaje czekać na realizację zamówienia 😉

@ketrasaArtur  na infolinii Orange nie mają wglądu w zamówienia ze sklepu Orange.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Raty bez abonamentu


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Raty bez abonamentu

@Anonim może od razu po złożeniu zamówienia nie mają, ale za jakiś czas jest już dostępna informacja na infolinii. Jak składałem zamówienia, to zawsze sprawdzałem na infolinii. Mieli wgląd w moje zamówienie.

Anonim

Nie dotyczy

Raty bez abonamentu

@piter229  jeszcze dopytam, jak drogi sprzęt na raty bierzesz? Bo nie mając abonamentu, część zamówień w sklepie, może być odrzucona, sklep powinien utworzyć nowe konto, jeśli kupujesz coś na raty i tam powinien być wgląd w zamówienia.

@ketrasaArtur  inna sprawa przy abonamencie, inaczej to jest jak bierzesz coś bez abonamentu i konta na portalu Orange, bo Flex to odrębna sekcja Orange 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 18
  • 0

Raty bez abonamentu

Czyli żadnej zautomatyzowanej informacji zwrotnej z ich strony nie ma? Jeśli tak to po prostu uzbrajam się w cierpliwość. Dziękuję 


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Anonim może od razu po złożeniu zamówienia nie mają, ale za jakiś czas jest już dostępna informacja na infolinii. Jak składałem zamówienia, to zawsze sprawdzałem na infolinii. Mieli wgląd w moje zamówienie.


 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 18
  • 0

Raty bez abonamentu

Zamawiałem iPhone 12 w przedsprzedaży, na koncie w mój Orange które mam choćby ze względu na to forum nie mam żadnej informacji na temat zakupu.

Anonim

Nie dotyczy

Raty bez abonamentu

@piter229  drogi telefon, jak na pierwszy zakup w Orange, dodatkowo bez abonamentu w Orange jesteś, takie zakupy bywają odrzucane, ale poczekaj może zrealizują zamówienie.

Jedynie mając abonament, zobaczysz zamówienie na koncie Mój Orange, co do forum to konto można założyć w prepaid (na kartę) , też na tym koncie nie zobaczysz zamówienia ze sklepu Orange.

 

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 18
  • 0

Raty bez abonamentu

Jestem w stanie to zrozumieć, po prostu problematyczny jest brak jakiejkolwiek komunikacji ze strony operatora co do decyzji i realizacji. Nie sądziłem że to standard 🙂