Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z zawarciem E-umowy na stronie orange

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 16
  • 0

Problem z zawarciem E-umowy na stronie orange

Witam 🙂

 

Czy ma ktoś obecnie  problem z zawarciem umowy na stronie orange?

Telefon Xiaomi Redmi Note 10 5G 4/64GB
Opcja E-Umowa

 

Na końcowym etapie gdy już łącze się z moim bankiem i potwierdza moje dane, wracam na strone automatycznie orange i koszyk automatycznie się czyści do zera i wyskakuje informacja "Twój koszyk jest pusty" i musze zaczynać od nowa, czy ten problem jest popularny? czy to jakiś wewnętrzny błąd? czy moze zły dzień i poczekać do poniedziałku? 🙂

 

Naprawdę irytujące 🙂

Pozdrawiam 🙂

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problem z zawarciem E-umowy na stronie orange


@patrykos3601napisał(-a)

Mam nadzieje ze się wtedy uda 🙂


Na pewno👍👍‌ w razie problemow skontaktuj się z BOK przez czat https://www.orange.pl/view/kontakt

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problem z zawarciem E-umowy na stronie orange

@patrykos3601 niedziela zwykle jest dniem w ktorym prowadzone sa prace serwisowe na stronach Orange . Niektore funkcjonalnosci moga byc ograniczone (np. sklep). Sprobuj jutro, powinno byc OK😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 16
  • 0

Problem z zawarciem E-umowy na stronie orange

Oh ja to mam wyjątkowego pecha heh 🙂

 

Hm to spróbujemy rano, dzięki 🙂

Mam nadzieje ze się wtedy uda 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problem z zawarciem E-umowy na stronie orange


@patrykos3601napisał(-a)

Mam nadzieje ze się wtedy uda 🙂


Na pewno👍👍‌ w razie problemow skontaktuj się z BOK przez czat https://www.orange.pl/view/kontakt


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Problem z zawarciem E-umowy na stronie orange

@patrykos3601 no niestety weekend., a jak weekend to i prace serwisowe na systemie i takie sytuacje mogą się zdarzyć, od 7 rano w poniedziałek nie powinno być już problemów, spróbuj wtedy na pewno się uda.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3218
  • 7483
  • 136

Problem z zawarciem E-umowy na stronie orange

@patrykos3601 , wyczyść cookies, a jak nie pomoże to sprawdź na innej przeglądarce. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 16
  • 0

Problem z zawarciem E-umowy na stronie orange

Tak jak wczoraj normalnie udało mi się połączyć z bankiem, to dzisiaj zamawianie kompletnie przestało działać, 🙂 hura 🙂 wygląda na to ze system nie może zapamiętać ilości rat i długość za telefon i podczas płatności wyskakuje taki błąd jak na obrazku, spotkał się już ktoś z takim błędem? 🙂 to raczej nie jest kwestia odmowy czy innego problemu, tak mi się przynajmniej wydaje, przy odmowie dostałbym zupełnie inną informacje 🙂

 

Trochę to zabawne ze przez weekend coś popsuli ale co zrobić eh 🙂

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18447
  • 52739
  • 711

Problem z zawarciem E-umowy na stronie orange

@patrykos3601 zaznaczałeś umowę na czas określony? Na screenie jest podane, że umowa jest na czas nieokreślony. Taka umowa nie przejdzie, powinna być na czas określony. 

Kolejna sprawa, czy to jest Twoja pierwsza umowa w Orange, czy już jesteś klientem i chcesz dobrać kolejną? Przy pierwszej umowie mogą występować trudności.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Problem z zawarciem E-umowy na stronie orange

@patrykos3601  tak jak mówi kolega @ketrasaArtur  problem może tkwić w długości umowy (a w zasadzie jej braku), spróbuj wybrać okres umowy 24 lub 36 miesięcy i zobacz co się będzie działo.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 16
  • 0

Problem z zawarciem E-umowy na stronie orange

Wariant zakupu:
Bez abonamentu

 

Sposób płatności:

Płacę w ratach 0%

 

Płatne w ratach:

Przez 20 miesięcy

 

W podsumowaniu opłat pokazuje ze "Od 1 do 20 miesiąca" kwota itp itd 🙂 wiec wszystko się powinno zgadzać 🙂 czas to 20miesiecy 🙂 i z tego co widze to telefon jest dostępny w ofercie bez abonamentu tez 🙂