Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Finanse


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 10
  • 0

Orange Finanse

Witam,

w związku ze zbliżającym się końcem współpracy orange i mbanku chcę zamknąć soje konto orange finanse. Czy żeby to zrobić muszę iść do salonu orange, mbanku, czy jest jakiś inny sposób?

6 ODPOW. 6

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Orange Finanse

Nie musisz nigdzie iść. Konto można zamknąć składając wniosek w systemie transakcyjnym. Po zalogowaniu kliknij na wybrany rachunek aby przejść do jego szczegółów. W ostatnim wierszu będziesz miał link do złożenia odpowiedniej dyspozycji. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 10
  • 0

Orange Finanse

Z tego co widzę w aplikacji mobilnej nie ma takie możliwości. Czy rezygnacja jest możliwa tylko przez stronę internetową?


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Orange Finanse

Tak. W poprzedniej odpowiedzi pisałem o stronie internetowej. W aplikacji mobilnej nie ma możliwości złożenia wniosku.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 10
  • 0

Orange Finanse

I tu mam problem, bo nie mogę się zalogować przez stronę internetową. Nigdy tego nie aktywowałem, a teraz gdy próbuję dodać dostęp do banku to otrzymuję informację, że usługa jest niedostępna.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Finanse

Zadzwoń na infolinię Orange Finanse +48 42 19 300

Jeśli nie wykorzystałeś "pakietu aktywacyjnego", nie przeszedłeś procedury aktywacyjnej w określonym czasie, to konto nie zostało założone. Ale upewnić możesz się na infolinii.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 10
  • 0

Orange Finanse

Dzięki za odpowiedzi. Na infolinii udało się wszystko zamknąć.