Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 8, Poszukiwacz
  • 5
  • 2
  • 0

Orange Finanse

Witam,

w związku ze zbliżającym się końcem współpracy orange i mbanku chcę zamknąć soje konto orange finanse. Czy żeby to zrobić muszę iść do salonu orange, mbanku, czy jest jakiś inny sposób?

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Poziom 21, Pasjonat
  • 169
  • 139
  • 7

Orange Finanse

Nie musisz nigdzie iść. Konto można zamknąć składając wniosek w systemie transakcyjnym. Po zalogowaniu kliknij na wybrany rachunek aby przejść do jego szczegółów. W ostatnim wierszu będziesz miał link do złożenia odpowiedniej dyspozycji. 

Poziom 8, Poszukiwacz
  • 5
  • 2
  • 0

Orange Finanse

Z tego co widzę w aplikacji mobilnej nie ma takie możliwości. Czy rezygnacja jest możliwa tylko przez stronę internetową?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 21, Pasjonat
  • 169
  • 139
  • 7

Orange Finanse

Tak. W poprzedniej odpowiedzi pisałem o stronie internetowej. W aplikacji mobilnej nie ma możliwości złożenia wniosku.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 8, Poszukiwacz
  • 5
  • 2
  • 0

Orange Finanse

I tu mam problem, bo nie mogę się zalogować przez stronę internetową. Nigdy tego nie aktywowałem, a teraz gdy próbuję dodać dostęp do banku to otrzymuję informację, że usługa jest niedostępna.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 38, Guru ***
  • 14562
  • 6614
  • 800

Orange Finanse

Zadzwoń na infolinię Orange Finanse +48 42 19 300

Jeśli nie wykorzystałeś "pakietu aktywacyjnego", nie przeszedłeś procedury aktywacyjnej w określonym czasie, to konto nie zostało założone. Ale upewnić możesz się na infolinii.
Proszę o zagłosowanie na pomysł tutaj.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 8, Poszukiwacz
  • 5
  • 2
  • 0

Orange Finanse

Dzięki za odpowiedzi. Na infolinii udało się wszystko zamknąć.