Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32426
  • 36704
  • 1369

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

No i konkurencja odświeżyła ofertę. Cenowo rewelacji wg mnie ma. Ale jakość cennika - tabelka z kilkudziesięcioma taryfami - łatwo znaleźć co komu przysługuje... Orange ma pole do nadrobienia.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

No i Play jako kolejny uwzględnia też prepaid. Jak to się szybko wszystko zmienia. Jeszcze przed chwilą Orange było przed innymi, a zaraz może być na końcu z atrakcyjnością oferty.

Wierzę jednak, że to jeszcze nie koniec. Wiadomo, że w większości to wakacyjne wyjazdy, ale lepiej mieć niż nie mieć.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Niestety właśnie dzisiaj dowiedziałem się, że nowe stawki nie są dla mnie. Jestem abonentem firmowym i w związku z tym, że moja oferta jest niestandardowa nie mogę skorzystać z nowych usług.Zmiana umowy możliwa za rok:). Większość firm korzysta z niestandardowych usług i pewnie też nie dla nich roam like at home. Wielu nieświadomych będzie chciało skorzystać z obniżonych kosztów ale spotka ich srogi zawód!Ciekawe czy osoby fizyczne spotka podobny los! Kolejny raz operator zakpił sobie ze swoich klientów! 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32426
  • 36704
  • 1369

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

A jaką masz ofertę jeśli nie tajemnica?

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Plan taryfowy FIRMA z usługą BOX.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32426
  • 36704
  • 1369

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Wg suchej lektury cennika http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2006016/4108321262.pdf rzeczywiście FIRMA jest traktowana oddzielnie. Ale z drugiej strony stawki nie mogą być wyższe niż maksymalne unijne (chyba, że obecnie płacisz mniej niż maks). A ile obecnie płacisz w roamingu w pierwszej strefie UE?

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3235
  • 7565
  • 139

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Jeśli chodzi o firme, to tutaj konkurencja teraz pokazała co potrafi Emotikon: Smutny ale Orange myślę, że pare tematów zmieni i poprawi Emotikon: Mrugający


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

mam 60 GB nielitomanych internetu czy w krajach unii bede miał to samo


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32426
  • 36704
  • 1369

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Będziesz miał zazwyczaj nieco mniejszy pakiet. Szczegóły są na stronie http://orange.pl/roaming

Ew. podaj nazwę oferty i wyjściową kwotę abonamentu - wtedy może coś wyszukamy 🙂

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

A czy coś wiadomo odnośnie internetu w ofertach na kartę? Bo mam wrażenie, że orange całkowicie zapomniał o użytkownikach takich ofert. Obecny pakiet 300mb za 15zł jest ważny do dzisiaj, a o czymś nowym cisza... A przecież już jutro zmiana oferty. W Play jest np 250mb za 5zł, T-mobile w ramach oferty nielimitowanych rozmów i internetu 10gb w kraju, daje 1,25gb za granicą itp. Tylko w Orange totalna cisza...