Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37143
  • 1374

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

To ja nie wiem co doradzić. Po 4 miesiącach możesz nie mieć już no-limit. Więc jak dla mnie lojalka odpada. Ew. skorzystaj z abo z submarki Orange czyli nju - tam nie ma lojalek.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

tz. źle cię zrozumiałem, jestem kierowcą i jestem trzy tygodnie za granicą i na tydzień zjeżdzam do Polski


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37143
  • 1374

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Okej. Ale nowe cenniki roamingu zawierają tzw FUP czyli po polsku politykę racjonalnego korzystania. Jeśli w ciągu 4 miesięcy jesteś więcej niż połowę czasu za granicą (a w Twoim wypadku chyba tak będzie), możesz nie mieć już no-limit i płacić po stawkach z unijnego rozporządzenia (tak jest w każdej sieci, nie tylko w Orange). Niestety nie wiemy jak "w praniu" operatorzy zaczną to wykorzystywać. Dlatego wzięcie lojalki np. na 2 lata jest wg mnie ryzykowne.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Witaj kolego po fachu ... Sam jestem ciekaw jak to będzie po 15 czerwca . Mam taryfę Orange biz eurpoejski (służbowa , nie moja) i w kraju mam 20 GB internetu, zaś w EU mam 300 MB póki co . Czytając cennik usług w roamingu dla firm po 15. 06 powinienem mieć 6,48 GB w strefie 1 

http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2006016/4108321262.pdf

Z drugiej strony mam pytanie jak ty chcesz legalnie pracowować 3 tyg poza granicami kraju ???? Ja przynajmniej mam ten problem z głowy bo każdy weekend jestem w domu .

Z tych 20 GB w kraju zużywam około 2 GB ale tylko przez góra 2 dni tygodniowo a pozostałe dni jestem już za miedzą i tam raczej te 6 GB pójdzie miesięcznie 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Z tą legalnością to sami do końca nie wiemy 😛 jak posypią się mandaty za 45h pauzy u niemca to szefowie zrobią tylko system 2/1 i problem rozwiązany 😉

 

Z tą ofertą to faktycznie poczekam aż wejdzie to w życie i będzie wiadomo co i jak 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3244
  • 7597
  • 142

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Prawdopodobnie nie powinno być problemu, jeśli chodzi o kierowców zawodowych, ale Orange zarząda od Was potwierdzenie zamieszkania w Polsce, ponieważ częściej telefon będzie logował się za granicą.  Jak to będzie dokładnie wyglądać nikt nie jest w stanie powiedzieć. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Już od dawna funkcjonuje 45 h tylko w kraju ale teraz już są przypadki egzekwowania tego przepisu . 

Odnośnie netu korzystam z AldiTalk (prepaid) i tam już dostałem info że od 13 .06 w całej EU mogę korzystać z pakietów bez dodatkowych opłat , więc jeszcze tylko ciekawi mnie orange bo moja taryfa kosztuje wcale nie mało (106.99) ale na dziś nawet nie muszę się ograniczać w połączeniach głosowych i tylko ten net w EU mnie interesuje .......


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37143
  • 1374

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

To i tak muszą minąć 4 miesiące. Miesiąc na ew. potwierdzenie. A potem miesiąc na fakturę. Więc raczej nie prędko to się stanie.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3244
  • 7597
  • 142

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Sprawdzisz po 15 czerwca. Orange BIZ Europejski to dobra taryfa, dlatego jestem ciekawy jak bedzie rozliczana po 15.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Wie ktoś może jak będzie liczony wspólny pakiet internetu czyli freenet
Jeśli go zostawię w PL to będę mógł pobrać z niego zasądzona ilość danych czyli 3.5GB z free net w UE
W regulaminie nic na ten temat nie ma