Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nicesportspl.com

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Nicesportspl.com

Witam a co mówiłeś przy składaniu reklamacji że w ogóle ci ja uznali bo ja walczę już parę dni i nic?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nicesportspl.com

Napisz zgodnie z rozwiązaniem priv do @Artur

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Nicesportspl.com

Pisałem priv ale nie odpisał

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nicesportspl.com

Poczekaj chwilę, pewnie wiele ma na głowie.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Nicesportspl.com

Tzn opisałem cała sytuację przed chwilą zakończyłem czat z doradcą i powiedział że nic nie można zrobić i muszę zapłacić eh wszystkie email to nicesports nic nie dały

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nicesportspl.com

Czegoś tu nie rozumiem 🙂 @Ikkaku2603kilka postów wyżej napisałeś to samo, co w wiadomości prywatnej do mnie i od razu w postach dostałeś odpowiedź. Co więcej, w kolejnym poście napisałeś, że firma od nicesportspl.com zadeklarowała zwrot opłat.

Możesz to wyjaśnić? Nie dostałeś zwrotu? Jaki masz okres rozliczeniowy? Faktura kiedy została ostatnia wystawiona?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Nicesportspl.com

Dostałem tylko ta odpowiedź która umieściłem w zrzucić ekranu z maila, ale obecną fakturę muszę zapłacić cała może, przy następnej będzie korekta choć w to wątpię cały e mail do tego nicesports to jakiś "krzak"
Okres rozliczeniowy mam do każdego 14 dnia miesiaca a płatność teraz do 28 stycznia

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nicesportspl.com

Niestety zwroty trwają do 30 dni, więc jak masz mailu w nicesports korekta opłat może być dopiero za dwie faktury.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 61
  • 32
  • 0

Nicesportspl.com


Ikkaku2603 napisał(-a):
Witam a co mówiłeś przy składaniu reklamacji że w ogóle ci ja uznali bo ja walczę już parę dni i nic?

Złożyłem reklamację, że nic nie zamawiałem, nic nie dotykałem, nie wpisywałem żadnych danych, nie akceptowałem żadnych przycisków i że jest to jakieś naciąganie i nie zgadzam się na opłaty. Ale robiłem to tego samego dnia jak tylko dostałem smsy (1 styczeń). Dzięki Arturowi tu na forum temat się ruszył i ktoś się problemem zainteresował. Zresztą Artur pisał na forum jak i priw co i jak. I tak czekałem aż się doczekałem. Trochę niesmak, tak jak pisałem, 22 minuty rozmowy z BOK kosztowało coś koło 8 zł.

Sory, że dopiero teraz - pracowałem bez kompa i telefonu. Polecam.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Nicesportspl.com

W ogóle komukolwiek zwrócono pieniądze? Ja dziś zapłaciłem cała fakturę i zobaczymy czy na następnej będzie korekta czy na 2 być może