Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nicesportspl.com

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Nicesportspl.com

Skad pomysl na domownikow??? To nie oni posredniczyli. Watek zdaje sie dotyczy tego kto wystawil rachunek. Ja rozumiem, ze najlatwiej jest szukac wsrod domownikow, ale na szczescie ani miesieczne dziecko, ani 4 lotek za bardzo nie potrafia takich rzeczy robic, szczegolnie przez sen i w ciagu jednej sekundy wykonujac dwie czynnosci. Moze to tylko u mnie ale przeladowanie strony trwa wiecej, wiec usilowanie przerzucanie odpowiedzialnosci za dzialanie firmy jest dosc naciagane.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Nicesportspl.com

To są dwie sprawy. Przy usłudze elektronicznej nie ma żadnego pełnomocnictwa. Ty zawierasz umowę z Orange na tzw. usługę dostępu u serwisu zewnętrznego. Przy takich czynności wymagane jest utrwalenie czynności na trwałym nośniku. Orange zwykle wysyła smsa i pełna treść dostępna jest na mój Orange.

Warto poczytać przepisy o zakupach w sieci.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Nicesportspl.com

Nie zawieralem z orange tzw. usługę dostępu u serwisu zewnętrznego. Warto poczytac i tu sie zgadzam, ani slowa o tym w umowie. W tym przypadku jaka jest usluga? Zadnego serwisu zewnetrznego nie ma.

Orange twierdzi, ze posredniczy, Ty mowisz, ze nie, to kto ma racje?

Nie ma znaczenia czy usluga jest elektroniczna czy nie. Jezeli chcesz zwrzec umowe na swiadcznie jakiejkolwiek uslugi w czyims imieniu, musisz miec jego pelnomocnictwo.

Zdaje sie, ze w tym watku bylo juz omawiane gdzie miesci sie nicesports i dziwnym trafem nie jest to Polska, a ma swiadczyc uslugi na polski rynek, Ciekawe dlaczego. Na pewno nie dlatego, ze ciezko jest wyegzekwowac swoje prawa w kraju oddalonym o kilka tysiecy kilometrow z innym systemem prawnym. Badzmy choc troche uczciwi wobec siebie i nie wmawiajmy ludziom, ktorzy niczego nie zrobili, ze przeoczyli jakies ustawienie, zeby zablokowac oszustow, bo operator nie weryfikuje czy nicesports, z ktorym ma umowe rzeczywiscie ma zgode wlasciciela numeru na usluge.

Jak czytam te argumenty to odnosze wrazenie, ze najbardziej poszkodowany jest operator orange, a ja sam sobie nabroilem i teraz za to place. Bardzo ciekawa teoria, ale niestety ani ja, ani zaden uzytkownik u mnie w domu, nie zamawial uslugi przez sen uzywajac do tego wylaczonego komputera. A moze ruter ma jakies dodatkowe i ukryte opcje?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Nicesportspl.com

@psolhaj: już wszystko zostało powiedziane.

Co do rozwiązania sprawy: sugerowałbym jeszcze raz pisać do obsługi serwisu lub może priv do @Artur jak jest w rozwiązaniu.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Nicesportspl.com

Właśnie pisałem już o tym sami na sile załączam nam jakieś cuda a później karzą bulic