Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nicesportspl.com

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 7
  • 0

Nicesportspl.com

Składał em:), tak jakoś wyszło z tym loginem.

2 stycznia.

 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 60
  • 0

Nicesportspl.com

Przepraszam Oliwka1964:)

Artur rozwiązanie podał 05.01.2018r., a więc reklamacja  powinna być rozpatrzona pozytywnie przez Orange.

I tu pytanie do Wojcieszko...czy aby na pewno wszyscy konsultanci wiedzą, że orange rozpatruje te reklamacje pozytywnie, skoro Oliwka 1964 został na czacie odesłany do nicesports?


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Nicesportspl.com

@oliwkowy1964,

Wejdź proszę ponownie na czata w tej sprawie. Jeśli znowu nie udałoby się rozwiązać tej sprawy, poproś o dodanie reklamacji.

 

@dytko,
Konsultanci otrzymali wytyczne w tej sprawie w dniu 5.01.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 60
  • 0

Nicesportspl.com

Piotrekk85 naprawdę piszesz to w kontekście omawianego tu problemu? Wydaje mi się, że sam nie zawsze doczytasz przedstawiane przez Ciebie regulaminy i ulotki.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Nicesportspl.com

Bo podobnych usług jest miliony. Tu wyjątkowo Orange zwraca, ale w wielu tysięcy innych sytuacji nie. Nie widzę powodu do negatywnej oceny, że przedstawiam stan prawny. To nie ja go uchwaliłem. Niestety żadne urzędy i mainstreamowe media nie widzą z tym problemu. Większość ludzi lubi wygodnie kupować w sieci. A to że zdarzy się kilka serwisów, które źle działają - to nie znaczy, że wszystko jest źle.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 60
  • 0

Nicesportspl.com

Ale ja absolutnie nie mowię, że jest źle, usługa bardzo fajna, pod warunkiem, że zamawiana. Trzeba czytać regulaminy, tylko zdarzyło się, ze sam podewałeś nieprecyzyjne dane. To akurat wiem, bo przyznawałeś mi rację. Natomiast bład techniczny strony to nie powód, by przypisywć użytkownikowi nieznajomość regulaminu.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Nicesportspl.com

Dobrze, ale w tym wątku nikt nie udowodnił że aktywacja była błędna - tylko podstawą do zwrotu było niedziałanie serwisu. I to też jest przesłanką do zwrotu opłat.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 7
  • 0

Nicesportspl.com

Udało mi się na czacie złożyć reklamację do reklamacji :).

Mam czekać.

100% ludzi zostało skręconych na 21 zł, nikt tego syfu nie zamawiał a niektórzy dalej swoje jak katarynka.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Nicesportspl.com

W tym wątku co najmniej 3 osoby zamówiły to świadomie. Więc nie 100%.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 60
  • 0

Nicesportspl.com

Piotrekk85 tak jak orange nie udowodniło, że aktywowałam usługę