Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nicesportspl.com

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 60
  • 0

Nicesportspl.com

Piotrekk85 Próbuję doczytać się w ulotce przedstawionej przez Ciebie, że w przypadku usług cyfrowych dowodem (nie POTWIERDZENIEM) zawarcia umowy jest sms...możesz mi pomóc?

Ale za to " W przypadku zamówień składanych przy użyciu przycisku lub podobnej funkcji muszą być one w czytelny sposób oznaczone sformułowaniem„zamówienie z obowiązkiem zapłaty” lub równoważnym. Jeżeli warunki te nie są spełnione, umowę uznaje się za niezawartą."

I ja uważam za niezawartą umowę z orange, ich sms nie jest dowodem, że przycisk był.

Dzięki Ci za te wszystkie dokumenty:)

 

 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 60
  • 0

Nicesportspl.com

Mam też pytanie, czy decyzja jaka została ogłoszona na forum, została też w jakiś inny sposób podana do ogólnej wiadomości. Nie każdy korzysta z forum, a chyba każdy komu ściągnęło kasę z konta ma prawo wiedzieć o tej decyzji.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nicesportspl.com

@adamp, podany przez Ciebie link dotyczy zupełnie innego zagadnienia...być może pomyliłeś tematy, bo w Twoim odnośniku chodzi o połączenia z Kuby...

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nicesportspl.com


mabud73 napisał(-a):
@adamp, podany przez Ciebie link dotyczy zupełnie innego zagadnienia...być może pomyliłeś tematy, bo w Twoim odnośniku chodzi o połączenia z Kuby...

@mabud73  mnie się zdaje, że @adamp  podał ten artykuł po to, żeby pokazać, że Orange jak chce to potrafi i tym samym wpłynąć na to by decyzja w sprawie Nicesportspl.com była podobna.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 61
  • 32
  • 0

Nicesportspl.com


mabud73 napisał(-a):
@adamp, podany przez Ciebie link dotyczy zupełnie innego zagadnienia...być może pomyliłeś tematy, bo w Twoim odnośniku chodzi o połączenia z Kuby...

Nie, nic nie pomyliłem. Link podałem (przepraszam, że bez komentarza ale pomyślałem, że jest oczywiste o co chodzi) ponieważ w artykule opisali dobrą wolę Orange. Zatem jest precedens.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 61
  • 32
  • 0

Nicesportspl.com


Misiek62 napisał(-a):

mabud73 napisał(-a):
@adamp, podany przez Ciebie link dotyczy zupełnie innego zagadnienia...być może pomyliłeś tematy, bo w Twoim odnośniku chodzi o połączenia z Kuby...

@mabud73  mnie się zdaje, że @adamp  podał ten artykuł po to, żeby pokazać, że Orange jak chce to potrafi i tym samym wpłynąć na to by decyzja w sprawie Nicesportspl.com była podobna.


Dokładnie, kciuk do góry 😉


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nicesportspl.com

W takim razie @adamp, zwracam honor...w takim wypadku oczywiste spostrzeżenie...jednak można 😉

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nicesportspl.com

@dytko: ale niestety klient musi wykazać, że przycisku nie było. A wiesz, że wykazanie że czegoś nie ma to jak szukanie potwora z Loch Ness.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Nicesportspl.com


dytko napisał(-a):

Mam też pytanie, czy decyzja jaka została ogłoszona na forum, została też w jakiś inny sposób podana do ogólnej wiadomości. Nie każdy korzysta z forum, a chyba każdy komu ściągnęło kasę z konta ma prawo wiedzieć o tej decyzji.


Konsultanci wiedzą o tej sytuacji. Jeżeli ktoś się skontaktuje, to przekażemy o tym informację.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Nicesportspl.com

Przedwczoraj Orange zwróciło mi 20.91zł na konto (mam na kartę). Reklamację złożyłem kilka dni wcześniej przez infolinię i została ona pozytywnie rozpatrzona 🙂

Nie wyjaśnili mi tylko jak pozwolili aby w ogóle doszło do takiej sytuacji... no cóż. Ważne jednak, że pieniądze zostały zwrócone 🙂

 

EDIT: odpowiedź jednak dostałem załączam jako zdjęcie 🙂

large1.png