Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nicesportspl.com

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 61
  • 32
  • 0

Nicesportspl.com

Dostałem dzisiaj kolejnego esmsa od Orange (własciwie wszystkie były od orange) "Witamy, potwierdzamy, ze subskrypcja Zamow Orange została wylanczona. Pozdrawiamy. orange". Ale w bieżących 20,91 zł dalej wisi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36828
  • 1370

Nicesportspl.com

@adamp: w bieżącym zużyciu nie zniknie, najwyżej z poziomu faktury będzie skorygowane (formalnie powinna być nota uznaniowa zrobiona).

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 61
  • 32
  • 0

Nicesportspl.com


Piotrekk85 napisał(-a):

@@vdsl2: są miliony serwisów, gier, aplikacji.

 

Wracając do meritum wątku i działania serwisu Nicesportspl.com, nie wiem jak działało wcześniej, ale po długiej korespondencji z supportem tej firmy udało mi się przed chwilą skorzystać z tego serwisu. Warunki do działania - połączenie po 3G/4G z karty sim na której aktywowano usługę, trzeba mieć włączoną obsługę plików cookie, autentykację po karcie sim, połączenie musi być po apnach internetowych a nie wapowych (o ile ktoś korzysta z tego). Wtedy działa i wygląda to mniej więcej tak:

Screenshot_2018-01-03-12-13-39-670_com.android.chrome.png


O super są hymny. A ja głupi chcę zrezygnować bo to tylko jedyne 83,64 zł miesięcznie.

 

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 61
  • 32
  • 0

Nicesportspl.com


Piotrekk85 napisał(-a):
@adamp: w bieżącym zużyciu nie zniknie, najwyżej z poziomu faktury będzie skorygowane (formalnie powinna być nota uznaniowa zrobiona).

Ok ale dalej faktyczny kontakt to orange (smsy lub maile o reklamacji). Usługodawca przesyła maila bez żadnej nazwy, adresu niczego zatem od kogo. Ja się przedstawiłem oni nie.

Ale są już podstawy.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 74
  • 15
  • 0

Nicesportspl.com

Subskrypcja została wyłączona. Ale pierwsza opłata nie została anulowana.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36828
  • 1370

Nicesportspl.com

A coś Wam odpisali z maila anuluj@aw2000.com ?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 74
  • 15
  • 0

Nicesportspl.com

Wciąż czekam. Wysłałem im 3 mejle, na tym koniec.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Nicesportspl.com

Otrzymałem dzisiaj odpowiedź na reklamację złożoną do Orange:

large.png


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 61
  • 32
  • 0

Nicesportspl.com


Piotrekk85 napisał(-a):

A coś Wam odpisali z maila anuluj@aw2000.com ?


Tak Pisałem o tym tutaj


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Nicesportspl.com

Hmm @Piotrekk85 bardzo starasz sie bronić przekrętu ze strony nicesportspl.com, mimo że są dowody o podobnym incydencie z hiszpanii 2016.

 

Dodam jeszcze, że reklama pojawiła się na przeglądzie sportowym, wyłączenie reklamy spowodowało automatyczną subskrypcje. Nie było żadnego przycisku, żebym potwierdził że zamawiam jakąkolwiek usługę, ale teraz tego nie udowodnie.