Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nicesportspl.com

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 74
  • 15
  • 0

Nicesportspl.com

Wrzuć jakieś dane ile milionów abonentów ma ta hiszpańska firma. To będzie świetna reklama.

Producenci gier czy filmów (np. Netflix) się tym wręcz chwalą, to bezpłatna reklama.

Wrzuć cokolwiek o tej firmie z subkrypcją za 20.91 na tydzień.

 

Notabene w Hiszpanii kasowali 2-3 euro, tam widoczniej ochrona konsumenta jest lepsza. U nas pojechali po bandzie, pensje 3x niższe opłata 2x wyższa.

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 61
  • 32
  • 0

Nicesportspl.com


Piotrekk85 napisał(-a):
@Manito: masz rację. Ale polski kodeks cywilny po ostatnich zmianach umożliwia zawieranie umów przez internet. Słowem klucz jest "zamawiam i płacę" dostępne na allegro i w wielu innych serwisach.

Ale tam to trochę trwa masz czas na zastanowienie zanim naciśniesz "zamawiam i płacę". Tu tego nie było. Ja nie interesuję się piłką nożną, i gdyby była weryfikacja tak jak pisałeś z fifachem do odznaczenia i przyciskiem to bym to olał. Jeszcze przy tak kosmicznych warunkach zakupu.

Do tego orange powinno to mimo wszystko weryfikować.

Zobaczymy jak akcja się rozwinie. Teraz to gdybanie. Najgorzej mają prepaidowcy - im pewnie ściągnęło od razu. Ja ma jeszcze 16 dni 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32435
  • 36773
  • 1369

Nicesportspl.com

Najlepiej w ogóle wyłączyć internet... I niech każdy operator ręcznie cenzuruje każdą stronę internetową przed czytaniem.
Anonim

Nie dotyczy

Nicesportspl.com

Może jeszcze warto poczytać tu Orange: uważaj na połączenia z Kuby!


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nicesportspl.com

Witam, 

Mam taką samą sytuację. Nie rozumiem czemu Orange wypina sie z odpowiedzialnosci. Dla mnie to oni wystawiaja fakture. Orange jest dla mnie odbiorcą płatności! Jak moze istniec usługa w której mozna wpisac dowolny nr (kolegi czy przypadkowy) i kupic coś?? A jesli rzekomo potwierdziłem to jakims sms prosze o pokazanie mi tego sms-a

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 74
  • 15
  • 0

Nicesportspl.com

Ale wiesz, że rozmawiamy tutaj o konkretnym operatorze czyli Orange i usługach bardzo wątpliwej jakości i wyglądających na nieuczciwe? I przy okazji okazało się, że w Hiszpanii Orange też brał udział w takim procederze?

 

Podoba Ci się takie podejście do biznesu i klientów własnej marki? Popierasz to?

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32435
  • 36773
  • 1369

Nicesportspl.com

A w T-Mobile też jest podobna usługa. I jakaś zmowa? To że znajdują się nieuczciwi to nie znaczy że wszyscy tacy są.
Anonim

Nie dotyczy

Nicesportspl.com

@Piotrekk85A możesz podać jaka to jest T-mobile ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32435
  • 36773
  • 1369

Nicesportspl.com

@Anonim: są miliony serwisów, gier, aplikacji.

 

Wracając do meritum wątku i działania serwisu Nicesportspl.com, nie wiem jak działało wcześniej, ale po długiej korespondencji z supportem tej firmy udało mi się przed chwilą skorzystać z tego serwisu. Warunki do działania - połączenie po 3G/4G z karty sim na której aktywowano usługę, trzeba mieć włączoną obsługę plików cookie, autentykację po karcie sim, połączenie musi być po apnach internetowych a nie wapowych (o ile ktoś korzysta z tego). Wtedy działa i wygląda to mniej więcej tak:

 

Screenshot_2018-01-03-12-13-22-059_com.android.chrome.pngScreenshot_2018-01-03-12-13-31-086_com.android.chrome.pngScreenshot_2018-01-03-12-13-39-670_com.android.chrome.png


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 74
  • 15
  • 0

Nicesportspl.com

No fajnie. Rozmawiamy o Orange i wpisują się tu ludzie, mający problem z Orange.

Jak będziemy mieli problem z T-mobile to sobie o tym pogadamy. Mamy z Orange.