Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Naprawa szybki


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Naprawa szybki

► Temat został przeniesiony z kategorii Abonament (etykieta: telefon) - Moderator Wiktor ◄

 

Witam mam pytanie odnosnie szybki dzis wracajac z pracy w autobusie zostalem przypadkowo popchniety i tel mi upad nstepstwem tego jest pajaczek na ekranie tel ... Telefon mam ubezpieczony (Orange Smart Care) i czy w ramach tych 8zl miesiecznie ktore place mozna liczyc na wymiane szybki ?

15 ODPOW. 15

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Naprawa szybki

W większości wypadków tak.
Więcej info na https://www.orangesmartcare.pl/
Anonim

Nie dotyczy

Naprawa szybki

Tak, do tego służy to ubezpieczenie, pozdrawiamy 🙂 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Naprawa szybki

Ubezpieczenie w Digital Care czyli Smart Care jest beznadziejne, to jest jakaś masakra. Miałem uszkodzoną lekko w prawym górnym rogu szybkę w telefonie Samsung S 7 Edge. Zgłosiłem tą sytuację, zostałem poinformowany, że jeśli mam takie ubezpieczenie to bez problemu w ramach gwarancji wymienią mi szybę. Po telefon przyjechał ich kurier i zabrał do serwisu. Po 7 dniach sam zadzwoniłem, ponieważ nikt się ze mną nie kontaktował co się dzieje z moim telefonem. Wówczas zostałem poinformowany, że musi być koniecznie wymieniona również bateria, ponieważ producent Samsung zaleca wymianę baterii w przybadku gdy jest uszkodzona szyba. Poinformowano mnie, że wymiana baterii kosztuje 463,00 PLN. Gdy to usłyszałem bardzo się zdenerwowałem, jak można tak wyłudzać pieniądze i naciągać klienta na takie koszty. Skoro telefon jest ubezpieczony i na gwarancji. Nawet nie minął rok od zakupu tego telefonu, a gwarancję mam na 2 lata. Co to za firma !!!! Jestem zbulwersowany takim traktowaniem klienta i wyciąganiem od niego pieniędzy. Przecież ja nie zgłaszałem usterki baterii tylko usterkę szyby. Ludzie nie warto płacić za to ubezpieczenie Smart Care!!!! Nie ma sensu skoro i tak obarczają klienta tak wysokimi kosztami. Oczywiście zrezygnowałem z tej naprawy. Nie będę korzystał już z tego ubezpieczenia bo jest doniczego. Jak można tak robić. Nie korzystajcie z ubezpieczenia SMART CARE bo nie warto ! 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Naprawa szybki

Witam 

Również chciałem przesytrzec przed ubezpieczycielem Digtal Care . 

Od momentu odebrania telefonu przez kuriera przysłanego przez Digital Care  do dzisiaj minęło 47 dni. 

Nikt z obsługi chce odpowiedziec kiedy będzie zwrócony naprawiony telefon. 

Po zaakceptowaniu telefonu do naprawy  firma zażyczyła sobie dodatkowej opłaty za wymianę głosnika i obudowy, chodź te nie były uszkodzone co zostało  potwierdzone w  autoryzowanym serwisie. 

Przestrzegam wszystkich przed wykupywaniem ubezpieczenia w firmie Digital Care. 

Może warto aby wszystkie pokrzywdzone osoby zainteresowały sie jakąs zbiorową skargą lub pozwem.

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Naprawa szybki

Powtórzę to, co już napisałem w innym temacie – wielkie dzięki za przekazane zastrzeżenia! Będziemy się temu przyglądać pod kątem obsługi zgłoszeń w ramach ubezpieczenia, tak by wyciągnąć wnioski na przyszłość Emotikon: Szczęśliwy.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 48
  • 0

Naprawa szybki

[Edycja2: większość wpisów oraz zdań została przeniesiona do tego tematu. Więcej szczegółów w tymże - Moderator Wiktor]

Raczej się pospieszcie z tym obserwowaniem. Internet huczy o Orange i ochronie ubezpieczeniowej wyświetlacza.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Naprawa szybki

Odradzam, odradzam, szkoda pieniędzy płaciłem i nic z tego nie mam i telefon muszę naprawiać za własne pieniądze taki efekt, dwa razy została moja reklamacja poddaje się

 

Nigdy więcej nie ubezpieczę żadnego telefonu


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 11
  • 1

Naprawa szybki

► We wpisie ukryto dane pozwalające na identyfikację użytkownika - Moderator Wiktor ◄

 

esemesy od Digital Care.jpg

 

To sie teraz przyjrzyj krok po kroku bo kurier w drodze. Maciek


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 11
  • 1

Naprawa szybki

Nir trzeba było zasłaniać specjalnie udostępniłem