Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konkursy Orange. Gdzie są publikowane zwycięskie hasła?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 79
  • 220
  • 1

Konkursy Orange. Gdzie są publikowane zwycięskie hasła?

Uczestniczyłem w dwóch konkursach "wakacyjnych" organizowanych przez Orange i nie mogę znaleźć wygrywających rozwiązań (dokończeń zdań zadanych przez organizatora).

Nie wiem, nie chodzi mi o listę wygrywających uczestników, ale o to jakie zdania wygrywały (będą wygrywać) w tych konkursach, np. ostatnio ogłoszonym.

Gdzie (proszę podać link) są publikowane wygrane hasła uczestników konkursu.

Chciałbym po prostu zapoznać się z ich treścią.

 

 

 

___________________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu oraz przeniosłem z działu "O społeczności" - moderator Wojciech.

10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 14085
  • 57935
  • 700

Konkursy Orange. Gdzie są publikowane zwycięskie hasła?

@klient5 Na stronie konkursowej są dane kontaktowe organizatora. Proponuję tam sie zapytać o wyniki 

Na przykład:

Autopay Spółka Akcyjna
ul. Powstańców Warszawy 6
81 – 718 Sopot
(w formie pisemnej z adnotacją „Wakacje z Orange XI”)
konkurs@autopay.pl

58 760 48 44
(tel. stacjonarny zgodnie z taryfą operatora)

Na każdej stronie konkursu na dole są podane dane kontaktowe :

Konkurs ORANGE (nawigujzorange.pl)

Wyszukiwałem frazy "konkursy Orange" w Google


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1738
  • 7530
  • 60

Konkursy Orange. Gdzie są publikowane zwycięskie hasła?

W regulaminie każdego konkursu masz określone szczegóły, również te dotyczące ogłoszenia wyników. Najczęśniej lub prawie zawsze jest to strona internetowa konkursu - w regulaminie jest info w jakim czasie od zakończenia konkursu wyniki zostaną ogłoszone, wynika to m.in. z tego że potrzeba się skontaktować ze zwycięzcami i potwierdzić wygraną. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 79
  • 220
  • 1

Konkursy Orange. Gdzie są publikowane zwycięskie hasła?

Wertowałem wszelkie dostępne strony zamieszczone na stronie organizatora i żadna nie zawierała interesujących mnie treści, a więc zwycięskich haseł.

Rozumiem wobec tego, że nie są podawane do ogólnej wiadomości tylko są "tajemnicą" nie dostępną dla uczestników.

No nic, wobec takiej polityki wychodziłoby jedynie, że te konkursy są po prostu łowieniem adresów e-mail i zgód.

Dzwonić do organizatora?

Bez przesady.

Pytam się na forum Orange i nawet tutaj nie znajduję dokładnej informacji, co jest raczej dla mnie dziwne.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 14085
  • 57935
  • 700

Konkursy Orange. Gdzie są publikowane zwycięskie hasła?

@klient5 Forum Orange to tacy sami użytkownicy jak Ty, a więc podpowiadamy, gdzie MY byśmy szukali odpowiedzi na Twoje pytania...Organizator konkursu wydaje mi sie odpowiedni do odpowiedzi na tego typu zapytania. W końcu po coś te adresy mailowe czy telefony podał...Sam zapewne skontaktuje się ze zwycięzcami, bo tak piszą w regulaminie


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 79
  • 220
  • 1

Konkursy Orange. Gdzie są publikowane zwycięskie hasła?

Tak, skontaktuje się ze zwycięzcami, ale przecież nie o to pytałem.

Pytam o zwycięskie rozwiązania.

No nic, po prostu mylnie myślałem, że forum ma jakieś większe informacje dotyczące konkursów, jakie ogłasza firma, na której forum jestem.

Okazuje się, że nie...więc wszystko już jasne.

 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 782
  • 2972
  • 25

Konkursy Orange. Gdzie są publikowane zwycięskie hasła?

@klient5 

Na tym forum są tylko pasjonaci którzy próbują pomóc innym. Zasadniczo nie znam telekoma który zatrudnia kogoś ważnego na to aby czytał forum i miał wgląd do wszelkich danych, Play swoje forum zlikwidował dosyć dawno temu. Na forum Plus niby są eksperci ale widać po tym jak 'pomagają' że to niski szczebel w Plus.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 14085
  • 57935
  • 700

Konkursy Orange. Gdzie są publikowane zwycięskie hasła?

@klient5 Forum też bazuje na informacjach oficjalnie podawanych przez operatora, lub wyszukanych w innych źródłach tematycznych. Nie mamy więc jako użytkownicy tego typu informacji


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1738
  • 7530
  • 60

Konkursy Orange. Gdzie są publikowane zwycięskie hasła?


@klient5napisał(-a)

Uczestniczyłem w dwóch konkursach "wakacyjnych" organizowanych przez Orange


Tak jeszcze doprecyzowując to organizatorem jest zewnętrzna firma która organizuje konkurs w imieniu Orange. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6124
  • 25066
  • 211

Konkursy Orange. Gdzie są publikowane zwycięskie hasła?


@klient5napisał(-a)

Tak, skontaktuje się ze zwycięzcami, ale przecież nie o to pytałem.

Pytam o zwycięskie rozwiązania.

No nic, po prostu mylnie myślałem, że forum ma jakieś większe informacje dotyczące konkursów, jakie ogłasza firma, na której forum jestem.

Okazuje się, że nie...więc wszystko już jasne.

 


A, nie, to częste nieporozumienie.

Dla większej jasności warto zapoznać się z tym materiałem:

https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/Zasady-Nasz-Orange/td-p/45

Reasumując: haseł z konkursów nie znamy, ale bardzo chętnie pomożemy w dowolnej innej sprawie, jeśli tylko będziemy mogli. My, nie Orange.