Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konferencja Nju Mobile 8 Stycznia


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Konferencja Nju Mobile 8 Stycznia

Przyszedł właśnie przed chwilą SMS o treści:

"W nju mobile jest już milion klientów. Z tej okazji otrzymałeś dodatkowy, bezpłatny 1GB internetu w kraju, do wykorzystania przez 31 dni. Dziękujemy, że jesteś z nami. Szczegóły na www.njumobile.pl/milion-klientow

Więc GB są przyznawane z automatu Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Konferencja Nju Mobile 8 Stycznia

@Mariusz dostałeś już swojego 1 GB? Emotikon: Mrugający


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Konferencja Nju Mobile 8 Stycznia

@ketrasaArtur, nie, jeszcze nie przyznali 1GB. Podejrzewam, że u mnie pakiet zostanie przyznany 22 stycznia 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Konferencja Nju Mobile 8 Stycznia

@Mariusz ja mam numer na kartę bez miesięcznego zobowiązania, więc pewnie temu tak szybko dostałem Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Konferencja Nju Mobile 8 Stycznia

Ciekawe, czy bonus 1 GB otrzymają tylko ci użytkownicy, którzy mieli aktywny numer przed konferencją, czy również tacy, którzy aktywują numer w najbliższym czasie? Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Konferencja Nju Mobile 8 Stycznia

Znalazłem, kto dostanie pakiet 1 GB. Na stronie nju mobile jest wyjaśnienie:

 

"Promocja dotyczy klientów, posiadających aktywną ofertę nju na abonament lub na kartę w dniach 9.01 - 31.01.2020r. Klienci otrzymają Pakiet 1GB w okresie między 9.01 a 15.02.2020r.,w zależności od posiadanego przez nich okresu rozliczeniowego, tak aby każdy Abonent miał dostępny Pakiet 1GB przez co najmniej 14 dni."

 

Więc jak ktoś dołączy do nju mobile do 31 stycznia 2020 roku może dostać jeszcze dodatkowe promocyjne 1 GB w ramach obecnej akcji miliona użytkowników nju Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Konferencja Nju Mobile 8 Stycznia

czyli można mieć łącznie 11 GB za 4 zł ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Konferencja Nju Mobile 8 Stycznia

@Anonim według informacji podanej na stronie, tak by to wyglądało. Wszystko pewnie zależy, kiedy pakiet będzie przyznany. Czas na przyznanie jest do 15 lutego, więc uruchamiając teraz trzeba się liczyć z koniecznością doładowania konta za kwotę minimum 5 PLN. Aktywuje się w tedy ważność na połączenia wychodzące po wieki Emotikon: Mrugający


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Konferencja Nju Mobile 8 Stycznia

SMSa dostałem, regulamin widzę, ale mimo wszystko chciałbym widzieć ten pakiet i jego stan, bo w tej sieci wszystko działa, tylko niestety większość rzeczy po trzeciej reklamacji dopiero.
Ktoś, wie coś, o czym nie ma w regulaminie? Bo regulamin nie podaje żadnych konkretów.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Konferencja Nju Mobile 8 Stycznia

@Descent jak dostałem SMS-a z informacją o otrzymaniu GB, to sprawdziłem w aplikacji. Było podane dokładnie 1024 MB. W inny sposób poza aplikacją nie sprawdzałem.