Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konferencja Nju Mobile 8 Stycznia

Anonim

Nie dotyczy

Konferencja Nju Mobile 8 Stycznia

Orange Polska rozesłał zaproszenia na spotkanie, które odbędzie się 8 stycznia tego roku. Ma ono dotyczyć należącego do Pomarańczowych nju mobile i będzie na nim obecny Mariusz Gaca, wiceprezes zarządu ds. rynku konsumenckiego w Orange.

Zródło https://www.telepolis.pl/wiadomosci/wydarzenia/orange-nju-mobile-nowosci

33 ODPOW. 33

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Konferencja Nju Mobile 8 Stycznia

@Anonim no i czego sie spodziewac? 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Konferencja Nju Mobile 8 Stycznia

Też jestem bardzo ciekawy, jakie są dalsze plany wobec nju mobile. Oby oferta została uatrakcyjniona. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Konferencja Nju Mobile 8 Stycznia

Akurat nie korzystam, ale zawsze to dobrze jak starsza ofertavpo odswiezeniu staje sie pod jakims wzgledem atrakcyjna. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Konferencja Nju Mobile 8 Stycznia

Światłowód żółto-niebieski? Można przerobić reklamy tele2 i sprzedawać jak oddzielny produkt 🤔😉🙃😂

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

Konferencja Nju Mobile 8 Stycznia

Jakieś typy co może się pojawić? Może kolejny prób ilości GB za staż w sieci - chociaż to byłaby bardziej oferta utrzymaniowa niż dla pozyskania nowych klientów. 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Konferencja Nju Mobile 8 Stycznia

Poza światłem obstawiam jeszcze zmigrowanie klientów nju pod systemy obsługowe Orange (klasycznego, nie flexowego). Np. apka czy strona www bazuje na zmodyfikowanym starym mój Orange, które podobno już ostatecznie z ostateczności ma być wyłączone w pierwszym kwartale 2020. Więc bez sensu byłoby utrzymywanie tego dla nju.
Anonim

Nie dotyczy

Konferencja Nju Mobile 8 Stycznia


@Piotrekk85napisał(-a)
Poza światłem obstawiam jeszcze zmigrowanie klientów nju pod systemy obsługowe Orange (klasycznego, nie flexowego). Np. apka czy strona www bazuje na zmodyfikowanym starym mój Orange, które podobno już ostatecznie z ostateczności ma być wyłączone w pierwszym kwartale 2020. Więc bez sensu byłoby utrzymywanie tego dla nju.

Mogliby zrobić jeden Mój Orange dla Nju i Orange i Nasz Orange też dla Nju i Orange tak jak Play24 i Plus online 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Konferencja Nju Mobile 8 Stycznia

Jest forum dla nju - oparte na systemie co stare forum pomocy technicznej. https://www.njumobile.pl/obsluga/forum

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Konferencja Nju Mobile 8 Stycznia

Profil nju na fb dziwnie zamilkł... ma ktoś jakieś przecieki?