Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wprowadzenie połączeń na numery zaczynające się od 47


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Wprowadzenie połączeń na numery zaczynające się od 47

Witam mam informację dla was o zmianach 
Od 1 lutego 2020 r. Klienci Orange będą mieli możliwość wykonywania połączeń na numery krajowe zaczynające się od 47 (do sieci telekomunikacyjnej Policji).
https://www.orange.pl/omnibook/zmiany-w-cennikach-uslug-glosowych-polaczenia-do-numerow-47x#

18 ODPOW. 18

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Wprowadzenie połączeń na numery zaczynające się od 47

@Citi2017 

 

Możesz przybliżyć bardziej zastosowanie tych numerów 🙂🙂.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Wprowadzenie połączeń na numery zaczynające się od 47

Od 1 lutego 2020 będzie możliwość wykonania połączenia z publicznych sieci telekomunikacyjnych do sieci telekomunikacyjnej Policji. Wcześniej te połączenia były możliwe przez centralki (ręczne lub półautomatyczne).
 
Komunikat dotyczy tego ile te "nowe połączenia" będą kosztować.
 
Klienci indywidualni zapłacą jak za lokalne (stacjonarne). Uważać muszą tylko klienci biznesowi, którzy mają różne stawki przy dzwonieniu do sieci Orange i do innych sieci. 47 będzie traktowany jak za połączenie poza sieć Orang

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Wprowadzenie połączeń na numery zaczynające się od 47

Tutaj jeszcze link z informacjami jakie numery WST funkcjonują w Polsce:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Numery_telefoniczne_w_Polsce

 

Jest tego. Można czasami się spotkać, co mnie mocno zdziwiło numery zaczynające się od 45. To są numery usługi telefonicznej od Cyfra+ (NC+). Usługami działają na sieci PLAY.

 

Natomiast nigdy nie spotkałem się z połączeniem z numeru 39. Niby VoIP, ale zawsze jak telemarketerzy dzwonią, to często są numery wybierane z zakresu kierunkowych stacjonarnych.

 

Nie znalazłem też informacji o numerze 21. Miał być kiedyś przydzielony do strefy stacjonarnej warszawskiej, nie wiem czy to nastąpiło.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Wprowadzenie połączeń na numery zaczynające się od 47

Tak się zastanawiam do czego może mi się to przydać te 47? Dzielnicowy jest pod normalnym stacjonarnym, WKU też taki udostępnia, SKW ma komórkowy ale całkiem normalny numer. Może gdyby żona pracowała w policji?

Pamiętam jak w latach '80, nawet gdy był stan wojenny i telefony szwankowały, to znając odpowiedni "kierunkowy" można było z budki telefonicznej za darmo dzwonić i się dodzwonić!

Anonim

Nie dotyczy

Wprowadzenie połączeń na numery zaczynające się od 47

@bluesmanniak , z wojska przez zero...wyniuchał pisarz kompanijny Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Wprowadzenie połączeń na numery zaczynające się od 47

Z wojska to w miarę proste było ale wyobraź sobie: stan wojenny, telefony normalne nie działają a ty idziesz do budki telefonicznej wykręcasz odpowiedni prefiks i dzwonisz na drugi koniec Polski 😄

 

Anonim

Nie dotyczy

Wprowadzenie połączeń na numery zaczynające się od 47

@bluesmanniak , Polak to potrafi. Żetony z lodu topiły się i uszkadzały, ale za darmo gadane. Technika w PRL-u była siermiężna, a Rodacy to pomysłowością tryskali Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Wprowadzenie połączeń na numery zaczynające się od 47

mówicie chłopaki 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Wprowadzenie połączeń na numery zaczynające się od 47

Po wykręceniu numeru należy mocno huknąć w tarczę Emotikon: Mrugający

budka_tel_tarcz.jpg

Nawet scenka była w jakimś polskim filmie Emotikon: Bardzo szczęśliwy