Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak dodać lub zmienić numer karty Payback przez stronę?


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Jak dodać lub zmienić numer karty Payback przez stronę?

Numer karty Payback możesz dodać, zmienić lub usunąć przez stronę internetową w starym serwisie.

 

1. Sprawdzenie czy posiadasz konto w starym serwisie.

Jeśli nie jesteś pewny czy posiadasz konto w starym serwisie, wystarczy, że wejdziesz na https://orange.pl/password_recovery.phtml i podasz swój numer telefonu bez spacji. Jeśli masz konto, a nie jesteś pewny hasła, zachęcamy do jego zmiany.

Jeśli nie posiadasz konta, możesz założyć je za pomocą linka Zarejestruj Konto.

 

2. Założenie konta w starym serwisie

Wejdź na stronę rejestracji  i wybierz Jestem klientem Orange.

Hasło do starego serwisu nie może składać się z samych liter ani cyfr.

 

3. Wejście w Twój Payback

Gdy zalogujesz się do starego konta, nawet jeśli zobaczysz komunikat, że powinieneś przejść do Nowego Mój Orange, wystarczy, że wejdziesz na tę stronę, i będziesz mógł dodać, zmienić lub usunąć kartę Payback przypisaną do zalogowanego numeru 🙂5Y1F97E

 

 

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak dodać lub zmienić numer karty Payback przez stronę?

Już zapomniałem że to jeszcze działa 🙂

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Jak dodać lub zmienić numer karty Payback przez stronę?

Ja już dawno zrezygnowałem. Trzeba sporo wydać, żeby coś dostać ciekawego za punkty. Pamiętam jeszcze wcześniejszy program lojalnościowy Orange. Przy 4 doładowaniach konta prepaid można było nazbierać tyle punktów, że można było za darmo dostać Nokię 1600, co też często robiłem.

Anonim

Nie dotyczy

Jak dodać lub zmienić numer karty Payback przez stronę?

Ja kiedyś wyrobiłem sobie kartę Payback w Orange i pomimo rezygnacji (ciągłe kłopoty), ona przez lata wisiała w ich systemach. A dowiedziałem się dopiero po wyrobieniu gdzie indziej nowego numeru. To był dopiero zawrót głowy z prostowaniem! Niewiele się zmieniło, bo na samym starcie poprzez infolinię Paybacka zaczęli dopiero w Orange naliczać punkty z poślizgiem. Chyba znowu jest zmiana za co operator nalicza, a u innego nie mam problemów. Do spółki ... jaskółki Emotikon: Mrugający