Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 4, Obserwator
  • 1
  • 0
  • 0

Czy jest możliwość przeczytania wiadomości SMS przez Mój Orange lub jakoś inaczej?

[ Edytowane ]

Witam czy może ktoś wie czy jest możliwość czytania sms przez moj orange? Ewentualnie jest jakiś sposób? 

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 24968
  • 13299
  • 1133

Nie ma.

A jaki masz telefon i co chcesz osiągnąć?
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 3605
  • 2276
  • 32

[ Edytowane ]

@Piotr40  Nie ma takiej możliwości by odbierać SMS z twojego nr komórkowego od kogoś na online na nasz Orange  tylko z telefonu na telefon  i raczej inny sposobów tez nie . Emotikon: Szczęśliwy

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 24968
  • 13299
  • 1133

Ale jak mamy androida,to można pobrać apke google do wiadomości i tędy https://messages.google.com/ mieć na kompie
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 3605
  • 2276
  • 32

@Piotrekk85  niby tak ale specjalnie tego nie pisałem bo to jest  udostępnienie swoje korespondencki podrzędnym aplikacją   itp ja osobiście wole pewność jakieś prywatności to moje zdanie Emotikon: Szczęśliwy 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 24968
  • 13299
  • 1133

I tak na androidzie google wszystko wie 😉
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 3605
  • 2276
  • 32

@Piotrekk85  niby tak ale po co jeszcze więcej dawać im do wglądu   Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 24968
  • 13299
  • 1133

I tak mają 😉 dlatego na sieci trzeba być "grzecznym" 🤪
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 3605
  • 2276
  • 32

Czy jest możliwość przeczytania wiadomości SMS przez Mój Orange lub jakoś inaczej?

[ Edytowane ]

@Piotrekk85  masz trochę racji ale    jak dobrze z tego pytania zrozumiałem że nie ma dostępu do nr swojego telefonu to i tak mu nic nie pomorze bo weryfikacja przeważnie jest weryfikowana prze dany numer telefonu aktualny nie zalogujesz się np na inny nr który masz w telefonie aktualnie Emotikon: Szczęśliwy    choć mogę się mylić 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 23, Pasjonat
  • 1794
  • 3581
  • 19

[ Edytowane ]

@Piotr40napisał(-a)

Witam czy może ktoś wie czy jest możliwość czytania sms przez moj orange? Ewentualnie jest jakiś sposób? 

Jeżeli druga osoba zna Twoje hasło do adresu to oczywiście, że może czytać ( maile również ) Natomiast musisz wiedzieć iż takie sprawy podchodzą pod paragraf. Jeśli to Ty chcesz korzystać - nie radzę instalować żadnych aplikacji itp. ( to naruszenie prawa cudzej korespondencji , zwykłe hakerstwo )

Natomiast gdy inna osoba dostała się w jakiś sposób w posiadanie Twoich SM-sów, etc sprawę możesz zgłosić na policję.

No i oczywiście zmień hasło logowania...

0 Lubię to
Odpowiedz