Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy jest możliwość przeczytania wiadomości SMS przez Mój Orange lub jakoś inaczej?


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Czy jest możliwość przeczytania wiadomości SMS przez Mój Orange lub jakoś inaczej?

Witam czy może ktoś wie czy jest możliwość czytania sms przez moj orange? Ewentualnie jest jakiś sposób? 

15 ODPOW. 15

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wiadomości

Nie ma.

A jaki masz telefon i co chcesz osiągnąć?

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Wiadomości

@Piotr40  Nie ma takiej możliwości by odbierać SMS z twojego nr komórkowego od kogoś na online na nasz Orange  tylko z telefonu na telefon  i raczej inny sposobów tez nie . 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wiadomości

Ale jak mamy androida,to można pobrać apke google do wiadomości i tędy https://messages.google.com/ mieć na kompie

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Wiadomości

@Piotrekk85  niby tak ale specjalnie tego nie pisałem bo to jest  udostępnienie swoje korespondencki podrzędnym aplikacją   itp ja osobiście wole pewność jakieś prywatności to moje zdanie 🙂 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wiadomości

I tak na androidzie google wszystko wie 😉

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Wiadomości

@Piotrekk85  niby tak ale po co jeszcze więcej dawać im do wglądu   Emotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wiadomości

I tak mają 😉 dlatego na sieci trzeba być "grzecznym" 🤪

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy jest możliwość przeczytania wiadomości SMS przez Mój Orange lub jakoś inaczej?

@Piotrekk85  masz trochę racji ale    jak dobrze z tego pytania zrozumiałem że nie ma dostępu do nr swojego telefonu to i tak mu nic nie pomorze bo weryfikacja przeważnie jest weryfikowana prze dany numer telefonu aktualny nie zalogujesz się np na inny nr który masz w telefonie aktualnie 🙂    choć mogę się mylić 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Czy jest możliwość przeczytania wiadomości SMS przez Mój Orange lub jakoś inaczej?


@Piotr40napisał(-a)

Witam czy może ktoś wie czy jest możliwość czytania sms przez moj orange? Ewentualnie jest jakiś sposób? 


Jeżeli druga osoba zna Twoje hasło do adresu to oczywiście, że może czytać ( maile również ) Natomiast musisz wiedzieć iż takie sprawy podchodzą pod paragraf. Jeśli to Ty chcesz korzystać - nie radzę instalować żadnych aplikacji itp. ( to naruszenie prawa cudzej korespondencji , zwykłe hakerstwo )

Natomiast gdy inna osoba dostała się w jakiś sposób w posiadanie Twoich SM-sów, etc sprawę możesz zgłosić na policję.

No i oczywiście zmień hasło logowania...