Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Internet

Witam. Mam oferte Orange Love. Moj nr telefonu, zony oraz karte LTE FreeNet Simo.

Ostatnio zona przedluzyla umowe. Na karcie LTE FreNet Simo mam wlaczona usluge LTE bez limitu do 5 mb/s (zdjecie) - czyli gdy skończy mi sie pakiet internetu mam go dalej, ale z predkoscia do 5mb/s Bez wkladania tej karty mam internet współdzielony i ta usluga bez problemu mi działała, po przedluzeniu niestety mimo, ze jest właczona to jej nie ma.... Czy cos sie zmieniło i musze miec te karte w telefonie? 


Screenshot_20201105_162145.jpg

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Internet

@KamilFCB  nie ważne czy w Modenie czy telefonie sim jest, jak jest coś nie tak, to zgłoszenie zrobić, poprzez czat czy telefon, bug na koncie Mój Orange masz. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Internet

Ta karta nie jest nigdzie włozona. Nigdy nie była. Pani w Orange powiedziała, ze moze sobie lezyc w pudełku, a i tak mam inyernet z niej. 

Pogrzebałem w regulaminach. Do 6 miesiecy ta usluga jest bezpłatna. Ja mam simo 24,91. Tylko dlaczego w ustawieniach mozna wlaczyc te usluge? Właczyłem własnie po przedluzeniu umowy, bo była wyłaczona.

Pamietam, ze kiedys tez ja wlaczylem, jakos wlasnie pol roku po trwaniu umowy i zaczalem jakos wiecej placic. Tyle, ze działała, a teraz nie... 


Screenshot_20201105_170742.jpg


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Internet

@KamilFCB  Wita,j Daje, ci regulamin A działa to mianowicie tak, że po wyczerpaniu danych Prędkość transmisji swojego pakietu prędkość spada do 5 MB/s do następnego okresu rozliczeniowego.


https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2000783/4097604833.pdf
usługa działa na telefonie czy modem nie ma różnicy
jeśli coś  nie tak działa zgłoś na czacie lub infolinii 510100100 tak jak kolega @Anonim  wspomniał  


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Internet

No własnie o to chodzi. Tyle, ze nic mi nie spada i mimo, ze mam wlaczona te usluge net mi chodzi z predkoscia 64 kb/s 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Internet

@KamilFCB  może leje techniczny masz, warto to wyjaśnić telefonicznie czy poprzez czat na portalu www Mój Orange. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Internet

Chciałem na Moj Orange, ale tam jest sztuczna inteligencja Orange🤔😆

A telefonicznie nie jest umowa na mnie... Wiec chyba nie moge? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet

Warto porozmawiać trochę z Maxem i potem połączy Cię z doradcą. Legalnie to i na czacie nic nie powinieneś załatwiać.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Internet

Pogadałem, ale kazał mi dzwonić 🙂 Nie połaczyło mniw z nikim innym


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet

Jak masz dostęp do mój Orange i zgodę właściciela, to ustaw na mój Orange kod klienta Orange. Wtedy na infolinii wszystko załatwisz.