Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Audiobook za zapisanie się do newslettera

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Audiobook za zapisanie się do newslettera

Jak ktoś poluje na audiobooki, to za zapisanie się do newslettera tu http://www.orange.pl/esupport_b2c_contact_client.phtml#pomoc_menu można otrzymać darmowy.

U mnie była "Dziewczyna z pociągu" Pauli Hawkins, ale nie wiem czy inne są do wylosowania.

 

edit: jednak nie działa, przy obrazku pobierz nie ma linku 😞

 

ww.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Audiobook za zapisanie się do newslettera

Sobotnie dzień dobry. Sprawdzaliście maile? Dostaliście poprawnego maila z linkiem do audiobooka?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Audiobook za zapisanie się do newslettera

@Piotrekk85sprawdziłem, dla mnie zapowiedziano ten sam audiobook, wygląda na to, że w "ofercie" jest tylko jeden.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Audiobook za zapisanie się do newslettera

Ciekawe czy to wina tego że podałe adres poczty w orange.pl czy inny błąd... nie mogę pobrać audiobooka. kliknięcie przycisku "pobierz" zapętla do poczty orange.

Update. Ha dopiere teraz doczytałem, że @Piotrekk85 też zauważył ten błąd. Zgłaszam do naszego guru społeczności - Artura - @Artur przekaż gdzie trzeba, że promocja newslettera prowadzi na manowce.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Audiobook za zapisanie się do newslettera

A może to my wyprzedzamy rzeczywistość? bo jakiś ogłoszeń nie było.
Anonim

Nie dotyczy

Audiobook za zapisanie się do newslettera

Może i czasem wyprzedzamy, ale to chyba dobrze ze to robimy 😛

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Audiobook za zapisanie się do newslettera

@Piotrekk85  prędzej przyjąłbym założenie że to ktoś z Orange się pośpieszył - zgłosiłem "błąd" do strony z której wziąłem adres do zapisania się na newsletter, z obietnicą otrzymania audiobooka.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Audiobook za zapisanie się do newslettera

O dżizas, dobrzy jesteście! Jestem pod wrażeniem, że tak szybko wyłapujecie takie problemy. Już badamy sprawę i damy Wam tutaj znać 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Audiobook za zapisanie się do newslettera


Artur napisał(-a):

O dżizas, dobrzy jesteście! Jestem pod wrażeniem, że tak szybko wyłapujecie takie problemy. Już badamy sprawę i damy Wam tutaj znać 🙂


A w ramach premii za czujność i szybkość, jakieś dodatkowe, inne "prezenty" mikołajkowe @Artur nam załatwi 😉


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Audiobook za zapisanie się do newslettera

Ha! Ten to negocjuje! 😉 To w ramach bonusu postaram się, abyście dostali dostęp do czegoś nowego JAKO PIERWSI. W ciągu kilku dni zdradzę Wam o co chodzi przez PW 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Audiobook za zapisanie się do newslettera


Artur napisał(-a):
Ha! Ten to negocjuje! 😉 To w ramach bonusu postaram się, abyście dostali dostęp do czegoś nowego JAKO PIERWSI. W ciągu kilku dni zdradzę Wam o co chodzi przez PW 🙂

@Artur  Mam i miałem szefów, którzy mnie "nauczyli" że o bonusy/rabaty/gratisy itp. trzeba pytać 😉 nikt z siebie Ci nie da 😄

 

Ale są wyjątki, bo "kubusie" Sami dla weteranów daliście 😉