Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skoki pingu


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Skoki pingu

U mnie niestety jest standard 😉

 

Teraz już ping wrócił do normalności, zobaczymy czy to się powtórzy w nadchodzących dniach.

7.png


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Skoki pingu

@Mitar znajomy mój ma Toye i nie narzeka 🙂 

 

Jeżeli u @pawel__b było ok, a szło też przez Telie, to znaczy że standardzik, jak to w Orange styk się przytkał, bo z gorszą umową wykupili.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 7
  • 0

Skoki pingu

Skoki pingu to chyba najmniejsze zmartwienie ostatnio mniej wiecej od tygodnia cuda na kiju typu rozłączanie co 5 min (od godz 19 az do rana) synchro zanika pingi skaczą do 2k ms nie wiem co oni robią ale jeśli taka sytuacja bedzie trawała nadal trzeba bedzie powiedzieć Orange dowidzenia. 

PS. Telia+Orange ssie do ponad 4 lat. Routing przez telie = skoki pingu do 200ms ale tylko jeżeli ruch leci od orange o dziwo inni ISP nie maja problemu z telią.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Skoki pingu

Dopadła mnie grypa więc mogłem przez cały dzień obserwować interesujące was/nas ping'i - żadnych odchyleń od normy nie zauważyłem - np eu.battle.net w dzień ok 30 ms, obecnie (23:02) 24 ms.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Skoki pingu

@Morciak  U mnie też lepiej niż wczoraj. Możliwe że był to tylko weekendowy wyskok, gdzie internetu używa więcej osób niż w środku tygodnia.