Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy na linii CS:GO > Światłowód


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Zgodzę, że się co do problemów (są od 10 lat jak nie dłużej). Podejście do klienta gdy zgłasza wysoki ping za pomocą BOK pozostawia wiele do życzenie. Od pewnego czasu jedyna dyskusja w tym wątku do znajdywanie serwerów na końcu świata gdzie ping jest niższy poza Orange. To jest co najmniej niepoważne.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Jest tak samo o każdej porze dnia.. 😉

 

Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Ja cały czas trzymam się pingu w CS:GO w Warszawie - jest karygodnie wysoki.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@-brtk-  Tak jak myślałem, będziesz miał dobry ping. I tak Piotrek napisze że to wina Bułgara że wieczorem do UPC ma 60 ms a do Orange 90-100 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

''Od pewnego czasu jedyna dyskusja w tym wątku do znajdywanie serwerów na końcu świata gdzie ping jest niższy poza Orange.''

 

Bułgaria, Węgry to koniec świata.... mhm.

 

@Piotrekk85  Wyjaśnisz martwy styk opentrtansit z deutschetelekom? https://prnt.sc/lvpzgm

 

Ogólnie niezły rasizm z tym że Bułgaria (z lepszymi łączami niż Polska) i Węgry (bardzo ich lubię i szanuję) są na końcu świata. Potem się dziwimy że ludzie za granicą nie lubią Polaków.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

A co stoi pod adresem http://81.182.33.135/ ?
Każdy czytający może sobie robić zdanie.

 

Już daruj sobie wątki rasistowskie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Piotrekk85  Najpierw robisz prywatną wycieczkę i obrażasz bogu ducha winną osobę dlatego że jest Bułgarem a teraz wrzucasz ich do wora o nazwie ''koniec świata'' razem z Węgrami. Oczywiście, jesteś nietykalny i żaden z Twoich postów nie został zedytowany ani nie zostaniesz upomniany. Gdy @Anonim lub ktoś inny cokolwiek napisze o Twojej osobie to jest zaraz olaboga i upominanie. Święta krowa. Ja za takie coś dostałbym bana na 48h albo i dłużej. Chyba najwyższy czas odpocząć od tego forum bo i tak narzekania nie poprawią pingu a tylko człowiek traci czas. Taka to jest na tym forum sprawiedliwość. Ja kiedyś dostałem upomnienie na priv i edycję postu tylko dlatego że obywatela Rumunii nazwałem Rumunem. Brawo.

 

Ja swoje napisałem, dowody podałem, nudne jest powtarzanie w kółko tego samego. Bez odbioru.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Jeśli uważasz jakiś mój wpis za niestosowny, to go zgłoś. Poza tym warto czytać ze zrozumieniem bo napisałem o serwerze, a nie o osobie. Jest to prywatny serwer, który każdy może sobie postawić. Nie jest to miarodajne. Kup sobie usługę z prywatnym peeringiem i wtedy oczekuj reakcji.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Btw - po prostu Orange: http://prntscr.com/lvqkyd

 

Taki dodatek do martwych styków 80.50.144.146 i opentransit.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Problemy na linii CS:GO > Światłowód