Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy na linii CS:GO > Światłowód


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Anonim  @Kierus57  @s_a_t_a_n  @-brtk- 

 

Panowie, mistrzowski ping do polskiego hosta 🙂 https://prnt.sc/ku4b7j

Oczywiście, ktoś może powiedzieć że to od niego... ale nie, sprawdziłem na looking glass cogenta i 26 ms... i to z Amsterdamu 🙂 https://prnt.sc/ku4bbi

 

Coraz lepiej... coraz lepiej. Nie mam pojęcia jak to będzie niedługo wyglądać ale trzeba szybko rozglądać się za czymś innym bo niedługo nie da rady nawet google odpalić.

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Ktoś tu napisał w tym temacie że FTTH to zwykła Neostrada tylko inne prędkości chyba czas @Banan922 żebyś poszukał innego operatora.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Anonim  Wiesz, gram z nim... mówi że mu laguje u mnie i że to pierwszy raz od wielu tygodni bo on sam ma światłowód fiberlinka i ma super pingi oraz gra bez problemów na europejskich hostach (co zresztą widać po looking glass cogenta - ma 26 ms do Holandii) a u mnie mega lagi... to spingowałem go z ciekawości i cóż, 70-110 ms. To sobie razem nie pogramy. Dzięki, Orange, doceniam <3.

Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO &gt; Światłowód

@Banan922Wiem może ten ktoś poczyta na czym polega Internet dla graczy  i co jest ważne ?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO &gt; Światłowód

@Anonim  [trollon] Wiadomo że prędkość 😄 Ja mam 300mpbs światłowód od sieci dla graczy to nie mogę mieć lagów. Złe pingi to jakiś błąd pomiarowy a lagi to przecież wina mojego GTX 1060. A jak youtube czasem lagnie to wina przeglądarki albo jakiś błąd wyświetlania mojego lagującego GTX 1060. @Anonim fifa lagowała pewnie od monitora.[trolloff]

 

Teraz na poważnie - ja doskonale rozumiem że Orange ma duuuużo klientów. Tylko dlaczego nie próbuje poszerzyć i rozbudować swojej infrastruktury tylko ciągle łapie nowych klientów?

 

To tak jak ja bym poszedł do sklepu, kupił 20 litrów pepsi i próbował je wpakować do niewielkiej reklamówki i zamiast zabrać ze sobą większą albo kilka, to obwiniałbym butelki za to że są takie duże i tyle ich mam.... 🙂

 

Ciekawe ile taki Time Warner Cable albo Comcast ma klientów w USA? Jakoś nie zauważyłem żeby ludzie narzekali tam na internet a przypominam że ludzi żyjących w USA jest ponad 320 milionów... i tam większość ma co najmniej 100mbps, to nie Polska że Ci wrzucą zaledwie 5 albo 10mbps i wciskają kit że mają przeładowaną centralę... lub Kabel Deutschland w Niemczech? Albo RCS-RDS w Rumunii? To wszystko są duże sieci oferujące ogromne prędkości, które mają mase klientów ale jakoś potrafią zapewnić im normalne pingi i trasy.

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO &gt; Światłowód

@Banan922Już jest bardzo głośnio na innych forach na temat Orange FTTH i routingu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO &gt; Światłowód

@Anonim  W sumie dobrze. Ludzie powinni znać prawdę że prędkość to nie ping.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Problemy na linii CS:GO &gt; Światłowód

Ludzie też powinni wiedzieć za co odpowiada operator a za co nie. I co inni operatorzy mają u siebie z czym problemy. Niestety próżno szukać tego na ich stronach internetowych.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO &gt; Światłowód

@WabolMonster  Mówisz że Orange pakuje w content? 😄

 

Chciałem sprawdzić na youtubie jak chodzi Shadow of the Tomb Raider na różnych konfiguracjach sprzętowych zanim zakupię, i pech chciał że trafiłem na niezbyt popularne video mające jedynie 200 wyświetleń...o to co się działo 🙂

 

https://drive.google.com/open?id=1tO8whv4WFHTGImiqR_WAUBG0xbgKqYVB

 

Tak jest w większości filmów które nie mają cache i są ciągniete przez mega biedne gardło opentransit-google z Frankfurtu. W drugiej części nagrania bufor się juz ogarnął ale jak tylko wyłączyłem nagrywanie to po 2-3minutach znów zwiochy na 10-20 sekund i brak bufora 😉 Pograć nie wolno, oglądać na youtubie nie wolno... to co wolno?

 

Mam pisać pod każdym filmikiem i prosić ludzi żeby odświeżali filmy co sekundę i nabijali wyświetlenia żeby film dostał cache i żeby najszybsza i najlepsza sieć w Polsce dała mi oglądać content? No chyba nie. Na szczęście video z GTX 1060 miało już sporo wyświetleń i cache więc szło elegancko...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Problemy na linii CS:GO &gt; Światłowód

Używaj addblocka dalej. Twój IP będzie miał dalej priorytet na różnych serwerach.