Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy na linii CS:GO > Światłowód


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@-brtk-  No tak ale przez Czechy, Austrię i Niemcy..... mistrzostwo świata.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Dzisiaj znów Orange wywalało ludzi z moich gier, 2 ludzi w ciągu 3minut więc następną grę postanowiłem nagrać by to udowodnić. Jak ktoś inny hostuje to jest dobrze i ludzie grają gry po 50minut do końca a jak ja to zawsze ktoś ma lagi albo wywala go z gry, mimo że u niego net chodzi dobrze. Nawet ludzie z Albanii mają lepszego hosta na miedzi niż ja na światłowodzie 😉

 

Nie minęło nawet 5 minut i już jeden gracz poleciał - https://drive.google.com/open?id=1tkKij19obDShdlmlbuHpApEcPlhpsTIp

 

To nie jest cs:go że można rejoinować, tutaj liczy się płynność i stabilność połączenia.

 

Miłego oglądania, widać po stylu gry przeciwnika na linii że już wcześniej miał lagi bo zamulał. 6:18 to czas gdy go wywala a ja jestem zmuszony napisać wszystkim że i tak niedługo zmienię dostawcę bo brak cierpliwości... nie chciałbym reklamować źle Orange ale cóż, jak widać, nie da się inaczej.

 

 Cóz, jedyne co zostaje to skupić się na grach single playerowach (fabularnych) a w multi pograć jak uda mi się zmienić dostawcę na przyzwoitego. Pozdrawiam.

 

 EDIT: Dodam jeszcze że gram często ze znajomym który też ma Orange, lecz dsl, mieszka w innej części Polski i ma podobne problemy do mnie - nie może hostować, z jego hosta wywala graczy, czasem jego wywali też jak gra u kogoś. Więc nie moi drodzy, problemy nie występują tylko u mnie i to nie wina mojego PC czy modemu. To po prostu Orange, może u połowy osób jest ok ale są ludzie którzy mają problemy, i jeśli Orange ma to gdzieś to nie rozumiem czemu ta 'gorsza' połowa ma płacić za ten internet. Po prostu zmieni dostawcę... temat można można uznać za zamknięty tak jak napisał @Anonim bo i tak nikt z Orange nie będzie nic naprawiał.

Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Banan922 skontaktuj się ze mną przez pw.

Dam Ci fajne rozwiązanie tego problemu, dopóki wiąże Cię umowa z Orange - nieodpłatnie. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

I nadal nie ma żadnego komentarza Orange w dyskutowanej kwestii, zastanawiające


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Nie łudź się. Pomimo,że to forum firmuje Orange to odcina się od niego. Chyba, że to dział Pogaduchy. Tam brylują ludzie z podpisem" Pracuję w Orange".


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Dobre  😁

W tej firmie nie można zrobić przeniesienia nr komórkowego A Co dopiero naprawa takiego problemu 🤗

Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

 https://bit.ly/2p34mcE

Tak drodzy gracze gra się w FIFĘ na PC, na internecie Orange - bez VPN. Mistrzostwo świata! 

#OrangeLoveGamers! 

 

Polecam serdecznie, internet numer 1 dla graczy - ale musisz wykupić VPN, bo inaczej to nie ;] 

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

W temacie pojawiły się informacje od @HypsteRTa i jak pisał: to nie jest ani tak jednoznaczna, ani tak prosta do wprowadzenia sprawa jak uważacie. Wiemy, że nie jest to w pełni zadowalająca Was odpowiedź, ale ten temat dotyczy też negocjacji biznesowych, a o tym nie tyle nie chcemy, co nie możemy dyskutować na forum publicznym, bowiem umowy posiadają zapisy o poufności.

Przy okazji @s_a_t_a_n proszę nie rób offtopu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Anonim  Masakra... ale ja mam podobnie, tylko że w innych grach. Wczoraj grałem na słowackim hoście (niby 50 ping, swoją drogą i tak wysoki jak na dystans) ale lagi były niesamowite, niestety nie włączyłem nagrywania bo byłem zbyt zajęty wyjaśnianiem żeby mnie nie banowali bo mam internet od jednego z najgorszych dostawców w swoim kraju i lagi nie są moją winą oraz przepraszałem za popsucie rozgrywki. Jak będę grał i znów będą lagi to też pochwale się demkiem, i dzięki za rozwiązanie, wypróbuję 😉

 

@Rafał  To jest nie tylko upierdliwe dla klientów Orange ale również dla innych graczy którzy mają wątpliwą przyjemność gościć gracza z super światłowodem Orange, bo jak jest np 10 graczy w grze i jeden mega lagger to oczywiste że taki gracz będzie psuł rozgrywkę innym, co chwilę zatrzymując grę albo się teleportując (jak w grach fps) i taki gracz albo jest kickowany albo banowany. Więc taki klient nie tylko dostanie po pupie od swojego dostawcy któremu co miesiąc uczciwie płaci abonament ale jeszcze od innych graczy za to że utrudnia im rozgrywkę. To najbardziej boli ale jest całkowicie zrozumiałe. Potem na zachodzie mówią że polacy to laggerzy niszczący rozgrywkę... w sumie się z tym zgodzę, biorąc pod uwagę to że Orange jest największym dostawcą w Polsce. Wszystko jasne.

 

Jeśli ja bym nie zapłacił abonamentu to byście mi za miesiąc-dwa-góra trzy odcięli internet a jak my wymagamy JAKOŚCI to dowiadujemy się że to nie Wasza wina i nic z tym nie możecie zrobić. A jak powiem że nie zapłacę abonamentu bo nie mam pieniędzy i to nie moja wina? Was by to nie obchodziło. Czemu klientów ma obchodzić że ciągłe lagi to nie Wasza wina?

 

Płacę bo jestem uczciwy, ale do grudnia... potem miejmy nadzieję zmienie internet.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Płacisz za to co masz w umowie.