Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z dołączeniem do serwera w Minecraft


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Problem z dołączeniem do serwera w Minecraft

@gordon  rozumiem że w loginie do neo nie masz dopisku /ipv6 ?, czy próbowałeś wymusić połączenie IPv4 ?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 18
  • 0

Problem z dołączeniem do serwera w Minecraft

@slav72 Nie, nie mam dopisku /ipv6 w loginie, próbowałem też wymusić połączenie IPv4, jednak dalej, bez rezultatu. 

 

Jest możliwość że ktoś z orange po prostu zablokował mi ten adres IP czy coś?

 

__________

* Scalenie wpisów - Bartłomiej


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Problem z dołączeniem do serwera w Minecraft

@gordon próbowałeś może zasięgnąć pomocy/wsparcia technicznego np. stąd Oficjalna strona | Minecraft ?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 18
  • 0

Problem z dołączeniem do serwera w Minecraft

@slav72 Nie pisałem z tym do mojangu, przeczytałem ich FAQ i zrobiłem wszystko co tam było napisane już wcześniej. Jedyne co faktycznie przyniosło rezultat to zmiana sieci na dane mobilne.

 

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Problem z dołączeniem do serwera w Minecraft

@gordon osobiście nie gram więc za wiele nie pomogę, szkoda że kolega @-brtk-  ostatnio tu nie zagląda, być może coś by poradził, jest "obcykany" w tematach gier.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 18
  • 0

Problem z dołączeniem do serwera w Minecraft

@slav72 czy jakbym zadzwonił na infolinie Orange z zapytaniem co mogę zrobić i czy to nie problem z ich strony to czy to mogłoby pomóc w jakimś stopniu czy raczej nie?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Problem z dołączeniem do serwera w Minecraft

@gordon  możesz spróbować... (czat lub telefon), najwyżej odeślą Cię z powrotem tutaj...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5628
  • 22841
  • 190

Problem z dołączeniem do serwera w Minecraft


@slav72napisał(-a)

@gordon  możesz spróbować... (czat lub telefon), najwyżej odeślą Cię z powrotem tutaj...


Korekta: na pewno odeślą Cię z powrotem tutaj. Ale możesz sprawdzić.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5628
  • 22841
  • 190

Problem z dołączeniem do serwera w Minecraft

@gordon 

Obstawiałbym jakiś problem na maszynie na której grasz. Może jakiś wirus albo antywirus albo zapora blokuje akurat to połączenie? Łączysz się po kablu czy przez WiFi? Jakość samego połączenia nie budzi wątpliwości (ping OK, speedtest OK)? Masz możliwość sprawdzenia na innym komputerze? Ten jeden serwer tylko nie chce Cię wpuścić, a inne wpuszczają?

Ewentualnie możesz upewnić się czy cybertarcza czegoś nie wykryła i nie blokuje wchodząc na stronę:

https://cert.orange.pl/cybertarcza

Choć nie wydaje mi się żeby to był obiecujący trop (ale nie zaszkodzi sprawdzić).