Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Boosteroid: Sprawdź przyszłość grania – kody rabatowe na gaming w chmurze.


Zespół Nasz Orange
  • 1108
  • 7823
  • 80

Boosteroid: Sprawdź przyszłość grania – kody rabatowe na gaming w chmurze.

Boosteroid jest jedną z największych platform do grania w chmurze.

Mamy dla Was propozycję zostania Testerem Orange i wygrania zniżki na miesięczny dostęp do tej platformy.

Każdy z Was kto zarejestruje się do naszej orangowej zabawy i wypełni formularz otrzyma kod rabatujący cenę usługi o 50% na pierwsze 30 dni. Możecie też wygrać dodatkowe nagrody. 

Szczegóły znajdziecie na naszej stronie gamingowej Orange. 

 

boosteroid.jpg

 

 

19 ODPOW. 19

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13155
  • 54044
  • 635

Boosteroid

Taka ciekawostka dla graczy https://www.orange.pl/zobacz/gaming

Ciekawią mnie opinie tychże na ten temat...

 

________________
* Przeniosłem z działu Inna oferta – moderator Michał

* Scaliłem oba tematy w jeden - Rafał


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2415
  • 10020
  • 86

Boosteroid

 

Boosteroid  to platforma gamingowa oferująca  rozgrywki w chmurze na świecie czyli cloud gaming. . Technologia chmurowa pozwala na uruchamianie najnowszych i najbardziej wymagających gier na praktycznie każdym urządzeniu, w doskonałej jakości obrazu, wysokiej rozdzielczości i przy zachowaniu płynności na poziomie 60 klatek na sekundę. Boosteroid to aż 4 miliony aktywnych użytkowników na całym świecie. Serwery w Stanach Zjednoczonych (6) i Europie (12).

Dla zainteresowanych więcej informacji  w linku Poradnik Orange na temat Orange rozpoczyna współpracę z dostawcą gier w chmurze Boosteroid  https://www.orange.pl/poradnik/rozrywka/orange-rozpoczyna-wspolprace-z-dostawca-gier-w-chmurze-boost...

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2415
  • 10020
  • 86

Boosteroid

Dla zainteresowanych platformą Boosteroid przesyłam linka z Biura Prasowego Orange na temat

Orange dla graczy – łączymy siły z Boosteroid https://biuroprasowe.orange.pl/blog/orange-dla-graczy-laczymy-sily-z-boosteroid/
Zachęcam do zapoznania się z artykułem
Pozdrawiam 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5512
  • 22336
  • 184

Boosteroid

Póki co serwery tej usługi są "za daleko": test połączenia pokazuje zbyt dużą latencję żeby był sens płacić takie pieniądze.  Nie ma też możliwości wypróbowania bez zobowiązań. Minimum te 10EUR trzeba wydać. Nie za bardzo w związku z tym rozumiem na czym to rzekome partnerstwo Boosteroid i Orange w tej chwili polega.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2546
  • 9127
  • 45

Boosteroid

Granie w chmurze to nowy cudowny pomysł korporacji gejmingowych. Póki co spotkał się z niewielkim zainteresowaniem graczy. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 142
  • 744
  • 2

Boosteroid


@mardernapisał(-a)

Granie w chmurze to nowy cudowny pomysł korporacji gejmingowych. Póki co spotkał się z niewielkim zainteresowaniem graczy. 


Ja się jednak z Tobą nie zgodze. Sam nigdy nie korzystałem z tego typu uslug, właściwie to już od 15 lata praktycznie nie gram w żadne gry, jednak taka usługa wydaje się być czymś w rodzaju obecnych platform streamingowych dla filmów i seriali, które też na początku raczkowały jednak teraz działają prężnie. Swego czasu myślałem o takiej usłudze na shieldzie od nvidii. Według mnie przy obecnych cenach sprzętu gamingowego to nie jest głupi pomysł. Jedyny warunek to sensowny ping.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5512
  • 22336
  • 184

Boosteroid


@Cracersnapisał(-a)

@mardernapisał(-a)

Granie w chmurze to nowy cudowny pomysł korporacji gejmingowych.

...


...

Według mnie przy obecnych cenach sprzętu gamingowego to nie jest głupi pomysł. Jedyny warunek to sensowny ping.


No to mamy konsensus: pomysł jest dobry, tylko drogi dla klienta i wymagający dla dostawcy.

Póki co rynek weryfikuje go więc negatywnie. Gdyby choć jeden warunek był spełniony, to może. Ale na razie ani cena nie zachęca ani warunki techniczne.

Bardzo chciałbym zobaczyć tu opinię kogoś kto jednak się skusił i wypróbował w praktyce.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13155
  • 54044
  • 635

Boosteroid

@j131  słusznie, na to liczyłem zakładając temat 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2546
  • 9127
  • 45

Boosteroid

Tak to właśnie wygląda. Cena, ping i ilość oferowanych tytułów. To wszystko póki co się nie zgadza dlatego zainteresowanie jest niskie. Ja gram cały czas i znam opinie graczy. Na obecnym etapie ta usługa jest jeszcze gorzej odbierana niż VR. Może w przyszłości to się wszystko zmieni tak jak cyfrowa dystrybucja gier o której kiedyś nikt nawet nie myślał i nie wyobrażał sobie że nie będzie miał fizycznego nośnika z grą na półce w pokoju.