Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pomocy - niskie pobieranie na PS4


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Pomocy - niskie pobieranie na PS4

Problem jest w tym że internet w całym domu działa normalnie a na PS4 nie pobiera tylko po 20-40mb gdzie powinno być 200mb na kablu więcej PS4 nie wyciągnie,dzwonie na infolinie że mam taki problem niestety nie potrafią mi pomóc, byłem sprawdzić konsole u kolegi u niego śmiga na 200mb więc powie mi ktoś o co chodzi? Załączam informacje tego błędu przy sprawdzeniu połączenia.

IMG_20210707_163529.jpg

IMG_20210707_163710.jpg

____________

* W temacie doprecyzowano tytuł i kategorię - Wiktor

5 ODPOW. 5

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Pomocy

@Crisuu  rozdziel sieci wifi na dwie sieci. Jeśli masz FB6 to zaznacz/wyłącz wifi6 na wifi5. Zrób testy na wi-fi

Jeśli te testy z wifi  nie wyjdą, to spróbuj wymienić ten kabel na fabryczny

Jaki jest ten Twój eth? Robiony czy fabryczny i jakiej długości? Skad info o 200Mb/ sek po kablu? Karty eth są 100Mb/ sek lub 1000...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Pomocy

Są dwie sieci jedna jest zwykłą druga jest 5g problem jest tylko na konsoli, wszędzie indziej telefon laptop normalnie działa, nic nie bylo przestawiane nie wcześniej testy pokazywały zawsze 190-200mb pobierania i tak mailem od początku.

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pomocy - niskie pobieranie na PS4

@Crisuu  jeżeli w routerze FunBox masz zaznaczone aktywne dwa pasma 2,4 i 5 GHz to sprawdź czy są rozdzielone i mają inne nazwy (SSID) do 5GHz dopisz do nazwy np. "_5" i zatwierdź ustawienia. Po tym przeprowadź konfigurację sieci w konsoli od nowa (powinno być git 😉).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Pomocy - niskie pobieranie na PS4

@Crisuu pozostaje konfiguracja ponowną konsoli.. Zapomnij ustawienia sieciowe lub przywróć ustawienia fabryczne PS, bo jeśli masz, 2 różne sieci i na 100% łączysz się do 5GHz, to jakiś zwis... 

Jak wygląda po kablu??? 

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Pomocy - niskie pobieranie na PS4

Zresetowalem PS4 i ruter do ustawień fabrycznych ale nic to nie pomogło zmieniłem na wi fi weszło ssid a wcześniej było ustawienie po IP dlaczego tak? Jak wcześniej było normalnie na kablu 200 i ssid cały czas, Teraz prędkość jest od 100do150 lecz na wifi a na kablu dalej to samo, błąd dalej wywala na wi fi jak i na kablu również: używany router nie może obsługiwać fragmentacji pakietów IP i dostęp do niektórych funkcji sieciowych PS4 może być ograniczony, skontaktuj się z producentem routera.