Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange-kiepski do gier online ;/


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Orange-kiepski do gier online ;/

@AnteeexD

Jaki internet? LTE? Jeśli internet LTE to najlepiej kupić jakiś dobry router z agregacją pasm LTE, minimum Cat 6, im więcej tym lepiej ale trzeba sprawdzić jakie pasma masz na swoim BTSie


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 56
  • 0

Orange-kiepski do gier online ;/

to faktycznie „pomoże”…


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Orange-kiepski do gier online ;/

@w4rb1rd 

na dobrym routerze typu Huawei możesz wybrać sobie dowolne pasma do agregacji (huaCtrrl albo HManager na Androida albo LTEHMonitor lub LTEWatchH na Windows) jeśli wiesz o czym mówię 😉 i to jest różnica niż jazda z routerem LTE bez możliwości wyboru pasma, pomijam już kwestie anteny czy BTSa...oczywiście nie zmienia to kwestii związanych z routingiem czy peeringiem w Orange 😉


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Orange-kiepski do gier online ;/

Ale antena czy BTSa przyda się jak jest kiepska jakość sygnału? Właśnie w tym sęk ze prędkość mam świetna i na to narzekać nie mogę, ale wydaje mi się, że tak jak mówisz to wina nieotwartych portów. Będę musiał coś pogrzebać w routerze (mam dwa  huawei B618-22d i ZTE Mf286) aktualnie korzystam z huaweia, No ale porównując mój internet w domu (przy prędkości 80mb/s) a internecie w pracy przy tej samej prędkości to w pracy normalnie gram z innymi graczami a u mnie w domu zamula na potęgę. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Orange-kiepski do gier online ;/

@AnteeexD 

Dzięki temu oprogramowaniu możesz wybrać inne pasma LTE z których korzysta router, to może poprawić opóźnienia, przede wszystkim w HManager zobaczysz do którego BTSa jesteś podłączony, możesz porównać z beta.btsearch.pl czy to najlepszy BTS w Twojej okolicy, ewentualnie zmienić lokalizację routera w domu żeby łączył się do mniej obciążonego BTSa albo podłączyć zewnętrzną antenę, 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 5
  • 0

Orange-kiepski do gier online ;/

AHAHAHAHHAh Przeciez to jest najgorszy internet do gier FPS nie da sie grac pingi na polskich serwerach po 50-60 ahahahahaha

 

______________

*Post poddany edycji zgodnie z zasadami społeczności - moderator Wojciech.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 209
  • 387
  • 0

Orange-kiepski do gier online ;/

Pamiętam, że kiedyś pingi na łączu ADSL (kable Orange) w usłudze Netii w CS 1.6 na polskich serwerach 35-50 ms pingu. Czyli na Światłowodzie jest teraz dużo gorzej? ADSL to już przeżytek, aktualnie jestem na radiówce od lokalnego operatora. Co prawda rzadko teraz gram, ale partyjkę w CS:GO weekendami lubię sobie popykać. Tak naprawdę u mnie tylko ten światłowód wchodzi w grę, ewentualnie usługa BSA o ile będzie dostępna. Szkoda, że Orange tak do tego podchodzi. Warto coś z tym zrobić bo klienci, którzy mają wybór odejdą.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 76
  • 0

Orange-kiepski do gier online ;/

Od pewnego czasu jest lepiej, dużo lepiej.  Potwierdzone dziś ok 18.30. Na polskich serwerach CS  5-10 ms .

Jednak coś Orange z tym zrobił 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Orange-kiepski do gier online ;/

@Piotr93 
Puść tracert do 155.133.230.36 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Orange-kiepski do gier online ;/

40-50ms