Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange - Gry Online / ping


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 26
  • 0

Orange - Gry Online / ping

Witam. 
Możecie mi pwiedzieć jak to jest z opóźnieniami w orange ? 
Za miesiąc kończy mi się umowa z UPC i przechodzę do ORANGE na opcję 1gb/s 
Strzelam sobie w stopę jeśli chodzi o routing oraz pingi czy jednak nie poczuje różnicy ??
Zaznaczam, że dzieciaki grają w gry typu Fortnite, CS:GO a starszy syn coś tam próbuje streamować. 
Podpowiecie coś ?

 

_________

* Temat przeniesiony z Internet domowy - Bartłomiej

12 ODPOW. 12

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 59
  • 208
  • 1

Orange - Gry Online / ping

Mam 2gb i w cs:go mam 15 do 30ms najczęściej okolice 15ms w wow około 25ms


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 26
  • 0

ORANE - Gry Online / PING

To teoretycznie coś jak u mnie na 300mb/s. Dlatego własnie pytam bo z pingami problemu nie miałem raczej. Bardziej ze stabilnością sieci. 
Ciekawi mnie jeszcze jak do serwerów Fortnite.. bo to akurat też tytuł ogrywany non stop przez młodziaka. Zaraz mi powie jak że ma "lagi" xD
Dzięki za info. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 59
  • 208
  • 1

ORANE - Gry Online / PING

Fortnite poniżej 30ms


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Orange - Gry Online / ping

@Wapniak To i tak teoria, a wszystko zależy od lokalizacji. W różnych częściach kraju ruch może być organizowany inaczej..


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 26
  • 0

Orange - Gry Online / ping

@agat13 Zdaje sobie w tego sprawę. Ale jakoś uśrednić to można 😉 Chodzi mi raczej o jakieś duże różnice w routingu. 
Byłoby niefajnie gdyby mi skoczyło opóźnienie z 30ms na 80  ;]
Po prostu jestem pełen obaw  😉


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1458
  • 7443
  • 55

Orange - Gry Online / ping

Weź na próbę i przetestuj. Najwyżej zrezygnujesz.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 26
  • 0

Orange - Gry Online / ping

@Samotnick 

Mam taki cichy plan. Niestety teraz wciskają pierwszy miesiąc na 0 zł przy umowie na czas nieokreslony więc pewnie przy rezegrancji zaraz będą kazali mi za to oddawać kasę xD No ale.. nie zostaje mi raczej nic innego jak przetestwować na własnej skórze..


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1458
  • 7443
  • 55

Orange - Gry Online / ping

@WapniakNie sądzę abyś musiał coś zwracać. Podejrzewam, że bez problemu przejdziesz na umowę terminową a nawet jak nie to zrezygnujesz i zapłacisz drugi raz za instalację. To są niewielkie koszty za komfort testowania.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Orange - Gry Online / ping

Cześć @Wapniak

zerknij do tematu który był na forum Nasz Orange w 2022 roku Wysoki ping https://nasz.orange.pl/t5/Gry-online/Wysoki-ping/td-p/294677 Przeczytaj cały temat. Kilku użytkowników wspominało o grze CS:GO na Orange Światłowodzie np @mihawooo  @sebaswiderski @Filip_PL bardzo sobie chwalą Orange Światłowód. Pingi w tej grze mają  niskie w granicach 7-23ms. Ja też posiadam Orange Światłowód i działa rewelacyjnie. Polecam 🙂