Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Airbox 2.0


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 1
  • 0

Orange Airbox 2.0

Witam, problem z lte orange airbox, pobieranie jest w miare dobre, lecz ping w grach masakra 200-300 i nie spada. Jakies propozycje co zrobic aby to sie poprawilo?

19 ODPOW. 19

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Airbox 2.0

A jest problem z konkretną stroną/serwerem czy wszystkimi?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 1
  • 0

Orange Airbox 2.0

strony laduja sie normalnie, tylko ping w grach i to nie w jednej grze tylko we wszystkich jest wysoki  😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Airbox 2.0

Spróbuj parę razy pozmieniać ip rozłączając połączenie. Jeśli zmieni Ci się pula numeracji, powinno być lepiej.

Warto też napisać w dziale Gry Online (lub poprosić moderatora o przeniesienie wątku) podając konkretne nazwy gier i ip ich serwerów.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 1
  • 0

Orange Airbox 2.0

Nadal to samo, a gdzie moge sprawdzic ta numeracje co ma sie zmienic?

I prosze moderatora o przeniesienie jesli zly dzial

Po co konkretne nazwy gier, skoro we wszystkich online, multi beda lagi, na TS3 są lagi, w League of Legends, CS GO, Overwatch 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Airbox 2.0

Użyj dowolnego serwisu co wyświetla IP.

Ważne aby Ci się zmieniła pula numeracji (nie zawsze to jest możliwe). Resztę można zgłosić na BOK lub odpisać konkretnie. I nie pisz wszystkie, bo widzę, że problem jest z grami których niektóre serwery idą przez Telię. Jakbyś podał konkretne IP, to można by to sprawdzić.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 1
  • 0

Orange Airbox 2.0

Dobra zmieniła się, nadal to samo - lagi.

Ale po co Ci i IP tych serwerów bo nie rozumiem w czym ma to pomóc.

I internet plusa(nie LTE) ma normalny ping, tylko ten z orange LTE ma ten ping 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Airbox 2.0

Wiem, że to może absurdalnie brzmi. Ale Orange ma pomysł na zmniejszanie pingu do gier poprzez tworzenie content serwerów na bazie własnej.

Mi to nie potrzebne, ale jak tego nie opiszesz czy tu czy na BOK - to nikt się tym nie zajmie.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 1
  • 0

Orange Airbox 2.0

Dobra to powiedz skad mam wziasc te IP 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Orange Airbox 2.0


Piotrekk85 napisał:
Warto też napisać w dziale Gry Online (lub poprosić moderatora o przeniesienie wątku) podając konkretne nazwy gier i ip ich serwerów.

Zgodnie z sugestią @Piotrekk85 przeniosłem niniejszy temat do kategorii związanej z grami Szczęśliwy robot.

Edit: dodałem także kolejną etykietę z nazwą gry 🙂