Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Airbox 2.0


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 1
  • 0

Orange Airbox 2.0

To co mam zrobic?

Anonim

Nie dotyczy

Orange Airbox 2.0


Trenko napisał(-a):

To co mam zrobic?


@Trenko, śledź ten dział > Nasz Orange / Moje usługi / Gry online, gdzie @Wiktor przeniósł dyskusję kliknij tutaj


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 1
  • 0

Orange Airbox 2.0

Proszę

League of Legends: 185.40.64.65 EUNE

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Orange Airbox 2.0

A to na problem z samymi grami? Tu masz słaby ping do wp https://nasz.orange.pl/t5/Gry-online/Wysoki-Ping-w-grach/m-p/57545#M654
To może wynik znacznej odległości od nadajnika? czy zwykle strony działają ok?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 1
  • 0

Orange Airbox 2.0

Nie inne strony też


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Orange Airbox 2.0

Coś innego pisałeś https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/gryonline/page/1/thread-id/637#U57302

Dobra, to trzeba zupełnie inaczej zacząć:
1) 1km od nadajnika to sporo, a airbox ma słabą antenę, próbowałeś ustawić Airboxa bliżej okna? ile masz masz kresek zasięgu na panelu Airboxa?
2) czy próbowałeś na próbę (o ile masz możliwość) wziąć do kieszeni Airboxa i sprawdzić na jakimś np. smartfonie bliżej nadajnika? by ustalić czy problem jest w tym miejscu czy wszędzie?
3) czy problem jest nagle od kilku dni czy od początku tak było?
Anonim

Nie dotyczy

Orange Airbox 2.0

@TrenkoJak nie posiadasz anteny to tak będzie na takiej odległości a druga sprawa to przeciążenia nadajnika   


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 1
  • 0

Orange Airbox 2.0

 @Anonim Zadziałalo to co mi napisałeś w innym temacie, wystarczylo zamienic na z LTE na 3G i ping normalny, także dziękuje Ci bardzo.


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

Orange Airbox 2.0

@Trenko

czy zawarte w tym temacie odpowiedzi okazały się przydatne? Jeśli tak - to zachęcam do oznaczenia tej "naj" 🙂

 

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.