Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange 10mb/s opinie


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Orange 10mb/s opinie

@spikuu23 pytaj do skutku. To dla Ciebie ważne, a raczej słabe wizerunkowo dla Orange.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 69
  • 0

Orange 10mb/s opinie

Na czacie na stronie Pani nie może nic z tym zrobić bo ona nie ma dostępu i przekierowanie na infolinie. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Orange 10mb/s opinie

@spikuu23 To nie Ty nawaliłeś więc niech staną na wysokości zadania i ustalą...Wydaje mi się, że są jakieś kanony obsługi, które obowiązują w relacji klient- usługodawca. 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 69
  • 0

Orange 10mb/s opinie

3 telefony, pisanie na czacie nic.

Termin był na wczoraj. I wiecie co ? Technik przyszedł o 15:45, wszedł do mieszkania, popatrzył, zaczął szukać kabla, oczywiście problem bo nigdzie go nie ma, zaraz info ze nie wie czy to zrobi, wszedł na strych, na nowo pomalowane drzwi od strychu wszedł mi brudnymi butami. po 15 min technik, że jest zmęczony i zrobi to jutro i on tylko do 16 pracuje. Wyszedł, godz później eska że przyjdzie w dniu 04.11. No to super... Dziś dzwoni, że nie przyjdzie bo pada deszcz i będzie dzwonił w poniedziałek. Zaczynam już w to wszystko wątpić. Cały proces trwa już ponad miesiąc.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Orange 10mb/s opinie

@spikuu23 Bez komentarza....


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Orange 10mb/s opinie

Szybciej ogarniesz sobie internet po LTE, im to wisi po prostu czy to zrobią czy nie. 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 69
  • 0

Orange 10mb/s opinie

Netia mi odmówiła bo technik Orange napisał, że to jest dom na wsi a nie w mieście (bo nazwa ulicy jest jak nazwa wsi) i jak się o tym dowiedziałem, to od razu napisałem do nich i w pon przyjdzie ktoś zobaczyć jak to wygląda i jak będzie ok to będzie szybszy internet od Orange i wiem że bardziej stabilniejszy. Zobaczymy, na razie na ten moment rezygnuje z Orange bo to porażka 🙂


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 69
  • 0

Orange 10mb/s opinie

Netia jednak odmówiła bo to jest łączność od Orange. I technik Orange 5x anulował przyjście kłamiąc, że kogoś nie było na miejscu, albo nie podpisaliśmy umowy, gdy takowej nawet nie dostałem. Porażka, czekam na światłowód i zacznę dopiero działać.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Orange 10mb/s opinie

Niestety to jest jedyne wyjście, ja póki co będę na mobilnym siedział, bo jest szybsze od starej Neostrady.