Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange 10mb/s opinie


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 69
  • 0

Orange 10mb/s opinie

Dzisiaj miał przyjść technik, ale 3x dzwoniłem do Orange, żeby zmienić typ umowy na czas nieokreślony w razie czego, żebym mógł zrezygnować jakby nie działało tak jak potrzeba. No i 2x zostałem zlany i muszę czekać z 3 dni żeby to się anulowało i zrobić jeszcze raz...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Orange 10mb/s opinie

@spikuu23 Ech, rzeczywistość...Jednak informuj nas na bieżąco, bo jestem ciekaw jak wyjdzie w parametrach ta neo...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Orange 10mb/s opinie

Znając życie nie wyjdzie kolorowo, jak masz możliwość do 10 Mbit, czyli zapewne masz stare miedziane kable, które nie są modernizowane od 30 lat, jak będziesz miał 6Mbit bez zrywania internetu to powinieneś się cieszyć.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Orange 10mb/s opinie

@TheEcki To nie tak...opcja zależy od długości łącza a nie od jego jakości ( przy zamawianiu)

To jak później wyjdzie z jej jakością, to druga sprawa. Powiem, że kiedyś miałem u klienta usługę po starych , jeszcze ołowianych kablach i działała super. Warunkiem było to, że nie były uszkodzone i nie zamoknięte


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Orange 10mb/s opinie

Tylko nie oszukujmy się, Neostrada do 10 Mbit to już archaizm, poza tym Orange oferuje to w cenie nieadekwatnej, czyli 60 zł. Jeszcze 5 lat temu można by bylo przymknąć na to oko, ale nie teraz. Ja miałem wcześniej Neostradę do 20 Mbit, a w praktyce często było poniżej 10 Mbit, bo łącze mocno obciążone. Już wolę to ograniczone LTE, które jest lepszej klasy niż Neo do 10, które jest kiepską opcją i żartem Orange. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Orange 10mb/s opinie

@TheEcki Ja na tym żarcie pracuje w domu i żyję. Nie mogę liczyć na więcej, więc gdy się nie ma co się lubi....


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Orange 10mb/s opinie

Ja mam internet domowy LTE do 60Mbit bez limitów danych, na szczęście stara umowa i przedłużyli mi na czas nieokreślony, działa dość dobrze, prędkości mam maksymalne, 60/20 dobrze śmiga, place 65 zł miesięcznie.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 69
  • 0

Orange 10mb/s opinie

Dziś miałem mieć podłączenie internetu ale niestety technik trochę polecał w (wiecie co), dostałem info ze nie odbierałem telefonu 3x i nikogo nie było na miejscu. Trochę śmieszne bo mieszkanie nad firmą, a w firmie 4 osoby + drzwi otwarte no i telefon w kieszeni i 0 połączeń, no cóż. Próbowałem z kartą Orange ale to w ogóle 150-250 ping skoki ciągle i zero spadku, na razie tragedia.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Orange 10mb/s opinie

@spikuu23 Koniecznie wyjaśnij sprawę na czacie i wymagaj kolejnego terminu instalacji. Podaj 2 tel kontaktowe w tym jeden stacjonarny czy firmowy najmniej używany. To trochę niepoważne że strony operatora, ale się zdarza, bo sam miałem podobnie


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 69
  • 0

Orange 10mb/s opinie

Cześć

Spróbuję to przez stronę zrobić. Było powiedziane że ktoś się od wczoraj skontaktuje, na razie drugi dzień bez odzewu mimo zapewnień...