Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange 10mb/s opinie


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Orange 10mb/s opinie

@spikuu23 ja mieszkam praktycznie przy samej skrzynce czarnej i bliziutko skrzyni białej 🙂 na pingi nie narzekam, ale najlepiej by było złapać jakiegoś technika z rejonu i spytać 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Orange 10mb/s opinie

@spikuu23 bardzo fajny nadajnik ze wszystkimi pasmami LTE😉 powinno byc OK😁


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 69
  • 0

Orange 10mb/s opinie

@byczyn_86  Mówimy tu też o tym stacjonarnym czy o tej ofercie ze screena ? 
@pablus  ok dzięki ! 😄

spikuu23_0-1600758274070.png

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Orange 10mb/s opinie

@spikuu23 o ofercie ze screena. Internet domowy 4G. Zwroc uwage na jeszcze jedna rzecz. Przy internecie LTE tym ze wspomnianej oferty przy duzym zuzyciu GB np w czasie grania jesli bedziesz generowal duzy ruch na nadajniku moze wlaczyc sie tzw. lejek techniczny https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/Lejek-techniczny-tzw-lejek-Heavy-User/td-p/43048 na neostradzie 10 Mb takiego problemu nie bedziesz mial. Wszystko zalezy jak i do czego uzywa  sie internetu. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Orange 10mb/s opinie

@ketrasaArtur 

Od kiedy to B525 nie ma agregacji pasm? Ma, agreguje dwa pasma LTE, agregacji nie ma B315 😉

B818 agreguje 4 pasma i to świetny router ale ma jedną wadę jak dla mnie a mianowicie moc sieci Wifi, słaba niestety, korzystam z niego czasami wiec coś na ten temat mogę powiedzieć


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Orange 10mb/s opinie

@spikuu23 Jak widzę chłopaki już działają i to skutecznie. Dodam tylko, że Neo też możesz wziąć na testy. Przy zamówieniu rzez net. Dodam tylko, że musisz to zrobić do 14 dni osobiście z formularzem rezygnacji (o który możesz się upomnieć w pakiecie)


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Orange 10mb/s opinie


@pawel__bnapisał(-a)

@ketrasaArtur 

Od kiedy to B525 nie ma agregacji pasm? Ma, agreguje dwa pasma LTE, agregacji nie ma B315 😉

B818 agreguje 4 pasma i to świetny router ale ma jedną wadę jak dla mnie a mianowicie moc sieci Wifi, słaba niestety, korzystam z niego czasami wiec coś na ten temat mogę powiedzieć


Dzięki za poprawienie. Faktycznie agreguje dwa pasma. Huawei B525 uważam za jeden z tańszych routerów z dobrymi parametrami jak na swoją cenę. Taki model używam na wsi, ale pewnie nadajnik z mojej okolicy nie obsługuje agregacji pasma, wiec nie zauważyłem. Dzięki jeszcze raz za poprawienie i sprostowanie informacji.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Orange 10mb/s opinie

za te parametry to i tak cena jak za złoto.

no ale jak się nie ma co się lubi...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Orange 10mb/s opinie

@pawel__b Mam 315-kę (korzystam zamiennie z Neo) i potwierdzam-nie ma agregacji. Prosty jak szpadel.

Jak widzicie ranking modeli  z agregacja i w miarę dobrym wifi? Z własnego doświadczenia, a nie opisów operatorów...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Orange 10mb/s opinie


@spikuu23napisał(-a)

@byczyn_86  Sprawdziłem i odległość to około 900m, więc to chyba jest ok ?
@pablus Dzięki za info. Wiadomo 10mb/s dla mnie jest wystarczające ale, żeby ping był stały jest ważniejsze. Tak na prawdę tylko i ja dziewczyna tam będziemy mieszkać to ona tylko netflix/yt, więc jako tako problemów nie powinno być mega z prędkością, ale ciekawe jak ze skokami pingów.
@ketrasaArtur Ceny modemów wysokie, ale tak się spodziewałem. Na razie czekam na rozwój sytuacji i będę kombinować co dalej. Czy próbować ten stacjonarny czy może router. 

spikuu23_0-1600757235172.png

 


W tym przypadku nadajnik jest rozbudowany na wszystkie zakresy LTE i UMTS. Obsługuje LTE 800, 1800, 2100, 2600 oraz UMTS 900 i 1800 z agregacją pasm. W razie problemów z Neo, powinien internet mobilny spełnić Twoje oczekiwania.

 

Co do internetu NEO, to w przypadku buforowania Netflix-a czy yt, może skoczyć na ten czas ping. Ewentualnie na routerach jest obecnie opcja WiFi dla Gości. Przygotować router na drugą sieć WiFi z ograniczeniem prędkości, gdzie będą się łączyły urządzenia obsługujące Netflix/yt. Zapobiegnie to mocnemu skokowi pinga podczas buforowania danych. Dla Ciebie zostanie główne WiFi z pełną prędkością.