Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 39, Guru ****
  • 24270
  • 12430
  • 1120

Orange Światłowód, ping w grach

[ Edytowane ]

Nie jestem związany z Orange. Mapki marketingowe są najważniejsze. Telia wyniosła się jakiś czas temu z Nowogrodzkiej i jest pod Warszawą czego na mapie nie ma bo i po co.

A hejtowanie mnie i przekazywanie fake newsów przechodzi ludzkie pojęcie.

Jeśli uważacie że liczba aktywnie korzystających klientów nie ma wpływu, to poczytajcie sobie jakiekolwiek analizy np. o wprowadzeniu ofert 1 gigowych w Polsce, których ostatnio pełno. Sprzedając usługi masowe każdy operator zakłada pewien poziom ich wykorzystania. Nikt nie robi zapasu na wykorzystanie 100% możliwości na 100% czasu. Też w regulaminie Orange napisał jasno możliwości kontroli ruchu.

Jeśli byłoby prawdą, że usługa działa niezgodnie z umową czy regulaminami, Orange już dawno by płaciło wiele kar. A nic takiego się nie dzieje.

Co do indeksowania fraz, radzę sobie wpisać też wyrażenia inny operator + ping. I liczbę rekordów przemnożyć przez współczynnik odpowiadający liczbie klientów.

.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 20, Pasjonat
  • 276
  • 104
  • 3

Jeśli chodzi o nakładanie kar na operatorów to Orange pod tym względem jest faktycznie, sieć #1 w Polsce Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24270
  • 12430
  • 1120

Bo ma najwięcej różnorodnych usług.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 19, Pasjonat
  • 374
  • 134
  • 1

@Piotrekk85   Pisałeś że podaję IP serwerów za granicą, a teraz piszesz że serwer jest jednak pod Warszawą Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Nie ma sensu z Tobą dyskutować na żaden temat, po prostu będę ignorował Twoje posty tak jakby nie istniały. Posądziłeś mnie o coś czego nie zrobiłem i nie potrafisz się przyznać do błędu. Tyle w temacie.

Poziom 39, Guru ****
  • 24270
  • 12430
  • 1120

Tak. Bo jeśli trasa przejdzie za granicą, to wcale nie musi wracać do Polski. Obecnie kontrola ruchu jest wielopoziomowa i z konkretnego ip nie zawsze można odczytać czy inna osoba pingując ten sam ip trafi do tego samego kraju.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 24, Specjalista
  • 1090
  • 562
  • 23

Piotrek, proszę Cię Emotikon: Szczęśliwy))

0 Lubię to
Odpowiedz