Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Światłowód, ping w grach


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Orange Światłowód, ping w grach

@Anonimpodbijam ten wątek i wysłałem info o problemach z którymi się spotykacie.

 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Światłowód, ping w grach

Czekamy zatem na odpowiedź, dzięki 😉


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange Światłowód, ping w grach


@sebaswiderskinapisał(-a)

@Anonimpodbijam ten wątek i wysłałem info o problemach z którymi się spotykacie.

 


Ciekawe, @HypsteRT też miał wracać z feedbackiem i ślad po nim zaginął 🙂 Po prostu macie taką politykę w firmie i z głosami graczy się nie liczycie. Szkoda tylko, że nie widzicie że odbija się to przeciwko Wam. Świadomych graczy jest coraz to więcej.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Orange Światłowód, ping w grach

@-brtk-Jak widać masz lepsze info o tym jaką mamy politykę. Swoją drogą nie będę wchodził w dyskusję bo nie o to chodzi.

 

Pozdrawiam


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange Światłowód, ping w grach

@sebaswiderski widzę jaką macie politykę od 2015 roku, nic się w tej kwestii nie zmieniło.

W 2018 roku @HypsteRT napisał, że wysoki ping do serwera Valve w Warszawie jest przez to, że żaden Wasz partner, z którym się peerujecie nie ma styku z NTT, teraz jest przez Telie (choć przed NTT też była Telia), i dalej jest bagno, jak do 90% serwerów ulokowanych w Polsce... Francuzi do serwerów we Francji nie mają przez Niemcy. Śmieszą mnie wasze tłumaczenia. Lepiej jak byście w ogóle w tych tematach się nie udzielali, bo tylko podsycacie temat, który zakończy się jak poprzednie zakładane od 2015 roku, czyli niczym, mydleniem oczu.

 

Dorzucam jeszcze śmieszny screen 🙂

Screenshot_20200928-181837.jpg

Tyle jest z Waszej wiarygodności w działania w kwestii routingu i graczy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 248
  • 0

Orange Światłowód, ping w grach

@-brtk- 

Twój post właściwie kończy temat ...

Anonim

Nie dotyczy

Orange Światłowód, ping w grach

W takim razie podjąłem decyzję. Oby do końca umowy, do czerwca 2021. A potem zmieniam dostawcę. 
Nie ma co sobie robić zbędnych nadziei. Tak długo jak nie będzie peeringu w IX-ach, tak długo się nic nie zmieni. Czyli nigdy. Szkoda, ale mam na szczęście alternatywy.  

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 248
  • 0

Orange Światłowód, ping w grach

@Anonim 

Dlatego ja brałem umowę na czas nieokreślony, żeby uciec jak mnie czymś wkurzy Orange.

Było tylko 10 zł drożej miesięcznie i można rezygnować kiedy się chce.

 

W sierpniu składałem wypowiedzenie i w salonie nawet jakoś nie interesowali się szczególnie żeby mnie zatrzymać, przez miesiąc nikt do mnie nie dzwonił, ja za to dzwoniłem i prosiłem o przełączenie do działu utrzymania klienta, na co konsultant stwierdził, że "taki dział nie istnieje od 2 lat". 🙄

 

 

 


Orange.jpg
Anonim

Nie dotyczy

Orange Światłowód, ping w grach

Sam bym wziął umowę bez okresu zobowiązania, jednak nie miałem w tamtym czasie takiej możliwości na ofertę, którą posiadam. 

Niemniej jednak, nigdy więcej Orange nie zaufam. Zawiedli mnie i nie chcą tego zmienić. Co do działu utrzymania klienta - niedawno mogłem przedłużyć u nich umowę na telefon komórkowy, jednak warunki jakie proponowali to po prostu oferta ze strony WWW. Stąd przeniosłem się do CP. I jestem zadowolony z tego, co dostaję za 20 PLN/m-c. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 248
  • 0

Orange Światłowód, ping w grach

@Anonim 

Dokładnie, ja miałem tak samo, dyktowano mi warunki ze strony ...

 

U innego operatora ( bez robienia reklamy jakiego bo usuną natarczywi moderatorzy ), bez problemu szło się dogadać i dostałem jeszcze ekstra zniżkę za to ze miałem umowę w trakcie rezygnacji. I teraz mam no limit + 10 GB za 25 zł mies.