Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Światłowód, ping w grach


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Orange Światłowód, ping w grach

@Tomanimi  W T-mobile powinno Cię jeszcze odstraszać to że wiele tras leci przez zapchany ams-ix w Holandii. Jak tego nie ogarną i dalej będą puszczać tam tyle tras (zwłaszcza do blizzardowskich gier na battle.net) no to będę o tym mówił i przestrzegał ludzi.

 

Z tego co wiem żaden modem od T-mobile nie daje możliwości konfiguracji. Musisz mieć swój.

 

A Orange, cóż... jak mieszkasz w Warszawie to może nie będzie źle. Ciekawe tylko czy ogarnęli Telię w końcu po tylu latach?

Anonim

Nie dotyczy

Orange Światłowód, ping w grach

@Banan9292dużo ruchu idzie teraz OpenTransit'em, jeśli coś idzie Telią (rzadkość), to u mnie nie ma problemów, nie wiem jak u innych.

Ale mogę Ci przetestować co i jak, jeśli podeślesz jakieś IPki.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Światłowód, ping w grach

Argument, że płatna infolinia. A czy ktoś gwarantuje bezpłatną? Jak zadzwonisz z innej sieci, zawsze będzie w nolimit 🙈

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Orange Światłowód, ping w grach

@Anonim  Nie chcę, tylko ciekawi mnie jak tam sytuacja wygląda tak ogólnie. Z T-mobile i tak będę jeszcze związany 16 miesięcy, w sumie u mnie nic lepszego nie ma, tylko TM lub Orange. Jest Vectra, no ale już wolę Orange/TM niż ciągłe awarie w Vectrze, znikanie połączenia i ucinanie prędkości w weekendy, ping też taki super nie jest. W TM chociaż mam internet 24/7 bez awarii, w Orange też nie było przerw ale ich Funbox to taka kiszka co często się restartował bez powodu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Światłowód, ping w grach

A ja proponuję wziąć ofertę bez lojalki lub z odstąpieniem 14 dni za max 100 zł. TM reklamuje się, że nie ma już 600 zł za odstąpienie, choć w papierach nie widziałem potwierdzenia. Orange ma normalną ofertę bez lojalki do zamówienia przez www. A ktoś inny jako BSA na Orange nie hula u Ciebie?
Anonim

Nie dotyczy

Orange Światłowód, ping w grach

Może miałeś jakiś felerny egzemplarz?
U mnie w ciągu roku zresetuje się może 1-2 razy, jak jest jakaś awaria. A tak to dopóki ja go nie zresetuje, dopóty działa 24/7.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Orange Światłowód, ping w grach

 

Czyli wg Ciebie opłata 2,5 pln za minutę połączenia z technikami jak masz pytania o ustawienia routera to jest standard ? Bo jak dla mnie - nie 🙂

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Światłowód, ping w grach

Są tańsze numery w TM.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange Światłowód, ping w grach

Wszystkie routery w T-Mobile nie mają możliwości konfiguracji, tylko jakaś zmiana hasła do wifi przez stronę.

Natomiast zawsze dają ONT, więc nie ma problemu z wzięciem darmowego routera, włożenia go do szafy i podłączeniem własnego sprzętu.

Mój znajomy grał dużo w CODa, ma internet od T-Mobile, mieszka w Konstancinie pod Warszawą i nigdy nie narzekal na CODa, pomimo że trasy idą do battleneta przez AMS IX, z którymi @Banan9292 miał dużo udowodnionych problemów. A @Banan9292 oglądał jego streama i może potwierdzić, że problemów mój znajomy nie miał, a nieraz miał ping 30ms, gdzie normalnie na T-Mobile do battleneta jest po 45-50ms.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Światłowód, ping w grach

To może potwierdzać, że Warszawa dla wielu dostawców ma o wiele wyższy priorytet w dostępie do pojemności tranzytu 🤔

 

Ciekawe.

 

A co do Twojego znajomego, @-brtk- Jak u niego spisuje się YouTube, Twitch, IPLA oraz gry - Steam, CS, LoL etc.? Nie ma problemów? 😉