Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Światłowód, ping w grach


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Orange Światłowód, ping w grach

T-Mobile wygrywa 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Orange Światłowód, ping w grach

@maciejnet   I jak zwykle dodam że ping na wyjściu z Warszawy mam 6-7 ms, więc odejmij to od faktycznego pingu 😄

 

Ciekawe jak to wygląda na Orange 😄


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange Światłowód, ping w grach

Dzięki, pozwólcie że umieszczę screeny w zgłoszeniu, by im dać czarno na białym, że to coś u nich. Jak naprawią (oby) to dam znać, by zobaczyć, czy nie będzie się przeciągać jak Telia w Orange.

 

@Banan9 dodatkowo jak chcesz uchwycić skoki, to w opcjach winmtr ustaw interwał na 0.5 sec. Już nie będzie tak kolorowo raczej, choć mogę się mylić 😄


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Orange Światłowód, ping w grach

@-brtk-  Z interwałem 0.5 nadal jest kolorowo 😛

 

7.png


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange Światłowód, ping w grach

No to spoko 🙂

A gdzie są te osoby, co pisały, że w święta nie będzie T-Mobile wyrabiało? Bo jakoś nic takiego się nie dzieje na razie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Orange Światłowód, ping w grach

Jeszcze spróbowałem z interwałem 0.1 i to jest już jazda bez trzymanki, ale ping nadal świetny 😉

55.png

 

@-brtk-  Grałem w święta i nie zauważyłem problemów, jedynie tydzień temu w sobotę ping był wyższy o 5-10 ms niż zwykle, ale tylko wieczorem przez kilka godzin, lossa ani problemów w tym czasie nie było.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange Światłowód, ping w grach

Mogli gdzieś jakieś prace wykonywać i stąd podwyższony ping. Zobaczymy za rok w grudniu, może też wezmę T-Mobile. Może telewizję wprowadza do tego czasu. Zobaczymy też jak UPC będzie puszczać sygnał na infrastrukturze INEA, może w końcu GPON wprowadzą. Ale według mnie lepszy mniejszy T-Mobile niż giganci jak Orange czy UPC.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Orange Światłowód, ping w grach

Mógłby ktoś mający Orange światłowód przetestować ping do 159.100.232.114? Jestem mega ciekawy jak to wygląda w Orange, bo Netia i T-mobile mają bardzo dobry ping, ciekawe jak wygląda to w Orange, w samozwańczej najlepszej sieci dla graczy ;>


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Orange Światłowód, ping w grach


@Banan9napisał(-a)

Mógłby ktoś mający Orange światłowód przetestować ping do 159.100.232.114? Jestem mega ciekawy jak to wygląda w Orange, bo Netia i T-mobile mają bardzo dobry ping, ciekawe jak wygląda to w Orange, w samozwańczej najlepszej sieci dla graczy ;>


Proszę.

 


2020-01-04_204306.png


2020-01-04_204558.png

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Orange Światłowód, ping w grach

@Kierus57  Dzięki. Też bym miał dokładnie taki sam ping na T-Mobile gdybym był z Wawy, co nie zmienia faktu że Orange ma bardzo dobry ping do tego serwera oczywiście.

 

Spodziewałem się 50+ a tu proszę, Orange miło zaskoczyło 😉