Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Optymalizacja Funbox 3.0 pod gry


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 80
  • 85
  • 0

Optymalizacja Funbox 3.0 pod gry

Wiesz co jest nieporozumieniem? Płacenie takich pieniędzy za tragiczny internet. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Optymalizacja Funbox 3.0 pod gry

@wicz40 

Jeśli uważasz że usługa za którą płacisz jest świadczona niezgodnie z umową którą podpisałeś to reklamuj.

Jeśli oczekujesz od NO rad to napisz konkretnie co byś sobie życzył zmienić/poprawić, może ktoś udzieli Ci rady która się przyda.

To co napisałeś do tej pory jak na razie jak rozumiem nie przyniosło spodziewanego efeku, ale z drugiej strony ograniczyłeś się do dość ogólnikowych narzekań i najczęściej nie dawałeś informacji zwrotnej o efektach swoich poczynań. Mimo najlepszych chęci trudno jest przeprowadzić jakąkolwiek zdalną diagnostykę jeśli nie ma interakcji ze strony zainteresowanego.

Naturalnie niczego nie musisz pisać, ale w końcu to ty oczekujesz pomocy, nie ja.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 80
  • 85
  • 0

Optymalizacja Funbox 3.0 pod gry

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, dlaczego po włączeniu VPNa mam taki adres zamiast FB?

wicz40_1-1634207609052.png

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Optymalizacja Funbox 3.0 pod gry

Bo włączyłeś VPNa i jesteś "schowany" za VPNem, a to jest pierwszy adres na trasie w VPNie. Tak działa VPN.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 80
  • 85
  • 0

Optymalizacja Funbox 3.0 pod gry

Jeszcze jedna kwestia - ipv4 czy ipv6 i czy w ogóle ma to znaczenie?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Optymalizacja Funbox 3.0 pod gry

@wicz40 

Bez kryształowej kuli jasnowidzenia nie da się sensownie odpowiedzieć na tak postawione pytanie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Optymalizacja Funbox 3.0 pod gry

@wicz40 z tego co czytałem to zależy od gry i  serwera z którym się łączysz


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 80
  • 85
  • 0

Optymalizacja Funbox 3.0 pod gry

Czegoś tu po prostu nie rozumiem, na tetheringu z telefonu gra się lepiej niż na potężnym światłowodzie od Orange, trochę to przykre, dlatego szukam powodów.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Optymalizacja Funbox 3.0 pod gry

@wicz40 

Jeśli porówujesz dwie konfiguracje sieci w odniesieniu do wsparcia dla konkretnej gry to na Twoim miejscu szukanie powodów zacząłbym od porównania tras i opóźnień w tych dwóch konfiguracjach sieci. Żeby uzyskać jakieś sensowne rady musiałbyś się tymi danymi podzielić.