Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odblokowanie portu 3074 NAT call of duty WW PC


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Odblokowanie portu 3074 NAT call of duty WW PC

Cześć!
Podjąłem próbe odblokowania portu 3074 potrzebnego zeby miec otwarty NAT w call of duty WW2 na PC.
Wszystko skonfigurowałem według instrukcji znalezionych w interencie oraz filmikow na YT od orange. Dodam również ze w loginie nie mam ip6 
Ustawiłem w DHCP statyczny adres IP dla mojego komputera. Ustawiłem przekierowanie portów 
Screenshot_6.png
Zmniejszyłem również firewall na niski oraz ustawiłem reguły na swoim komputerze.. W grze ciągle mam NAT średni 😕 
Dodam również ze po wpisaniu w cmd netstat -an (gdy mam uruchomioną gre) to widzę ten port w takiej postaci Screenshot_7.png
Czego brakuje mi żeby zrobić otwary NAT? UPnP jest włączone 

18 ODPOW. 18
Anonim

Nie dotyczy

Odblokowanie portu 3074 NAT call of duty WW PC

Może coś ci pomoże opis @Artur ale dla mnie jest to bardzo ryzykowne https://nasz.orange.pl/t5/Gry-online/Problem-z-serwerami-EA-Sports-na-Xbox-One/m-p/53620#M536


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Odblokowanie portu 3074 NAT call of duty WW PC

Wolałbym nie naruszać,aż tak kwestii bezpieczeństwa. Ogólnie przekierowywanie portów działa bo bez problemu mogę sprawdzić Port Forward Network utilites, że jest otwarty. Coś musi jeszcze blokować ten NAT tylko pytanie co i czy można do tego jakość dojść 

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Odblokowanie portu 3074 NAT call of duty WW PC

Witam

 

Może jakoś udało się rozwiązać problem ?

 

U mnie jest to samo - funbox 3. Jest to pierwszy router na którym nie udało mi się zrobić open nat.

Jest moderate w każdej grze.

 

Jeśli komuś się udało niech się pochwali.

 

Pozdr

Anonim

Nie dotyczy

Odblokowanie portu 3074 NAT call of duty WW PC


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Odblokowanie portu 3074 NAT call of duty WW PC

@VinoOne, @login_zajety

czy któraś z udzielonych tu podpowiedzi okazała się pomocna? 🙂 Jeśli tak - to zachęcam do oznaczenia postu, który był najbardziej pomocny 🙂

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

 

Jeśli doszliście sami do jakiegoś rozwiązania, to - oczywiście! - świetnie by było się tutaj z nami nim podzielić :)... Pozostali gracze na pewno by też na tym skorzystali Szczęśliwy robot.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Odblokowanie portu 3074 NAT call of duty WW PC

Siema!
Wszystko zrobiłeś pieknie. Niestety dla orange nie mozna przekierować portu 3074 (podobno wykorzystuja go dla jakiejś uslugi) i przekierowanie jest niemożliwe bez przerobienia softwaru. Sam gram w cod i wkurza mnie fakt ze nie mozemy jic z tym zrobić, chyba ze podepniesz inny router co w moim przypadku tez sie nie sprawdzi z tego względu, ze nie widziałem routera z wyjsciem swiatlowodowym....

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Odblokowanie portu 3074 NAT call of duty WW PC

Jak masz ont i funboxa 2.0 od orange to bez problemu mozesz podłączyć router swój, gorzej jak funboxa 3.0, który ma w sobie te ont.

Musisz szukac routera, który ma opcję z vlanami, gorzej jak chcesz by wszystko ci działało na raz, tj. telewizja, internet i telefon, taki router droższy i ciężej znaleźć.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 1

Odblokowanie portu 3074 NAT call of duty WW PC

Własnie udało mi sie odblokowac nat open w cod w2 tpc/udp 3074.lol ja mam ustawione tak  FUNBOX 3,0

ustawienia DHCP ze cały czas mam te same ip 

 

Nat

 

web service 3075    11264    UDP

NAZWA       3074     3074     TCP/UDP

 


ustawienie upnp wlaczone 

 

konfiguracja zapory na niskim

 

połaczenie z internetem muszisz dopisać do loginu neo /ipv6 i odznaczyc ipv4

 

U mnie tak działa pozdro