Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nieustanne rozłączanie podczas gry w Destiny 2


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Nieustanne rozłączanie podczas gry w Destiny 2

Duża utrata pakietów 

195.116.35.78

Być może to jest problemem.  


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5498
  • 22135
  • 181

Nieustanne rozłączanie podczas gry w Destiny 2

@BartFTTH 

Nie gram co prawda, ale trace do 155.133.230.1 mogłem puścić. Nic innego nie pokazuje: z Gdyni pakiety idą podobną trasą, odpowiedź dociera też z podobnym opóźnieniem (rzędu 40-50ms). "Utrata" pakietów w trace route zupełnie o niczym nie świadczy. To, czego nie chcemy to utraty pakietów wysyłanych do celu, nie do  pośredników. A tego nie widać.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5498
  • 22135
  • 181

Nieustanne rozłączanie podczas gry w Destiny 2

Istnieje głęboko zakopany na NO wątek, w którym podobny problem przewija się jako notoryczny. Wygląda na to, że rzecz ma jakieś wspólne podłoże. Może warto tamten wątek odświeżyć?

https://nasz.orange.pl/t5/Og%C5%82oszenia/Gaming-po%C5%82%C4%85czenia-z-serwerami/td-p/292245

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 88
  • 0

Nieustanne rozłączanie podczas gry w Destiny 2

Wygląda, że tą rzeczą jest routing, tyle że problem zaczyna rozlewać się na coraz większą liczbę gier


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Nieustanne rozłączanie podczas gry w Destiny 2

Wygląda na to, że orange jak zawsze ma klientów gdzieś. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 88
  • 0

Nieustanne rozłączanie podczas gry w Destiny 2

Mniej więcej paręnaście minut temu problemy znowu się zaczęły, tym razem postanowiłem zrobić traceroute i faktycznie, coś nie teges z tym twelve99WinMTR_Hwdzqp9ylL.pngWinMTR_meFeu5Nc0t.png


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 16
  • 0

Nieustanne rozłączanie podczas gry w Destiny 2

IMO: Problem opisany w poście leży po stronie Valve (AS32590), u developera, który udostępnia grę Destiny 2 przez sieć.To Valve Corporation a nie OPL odpowiada za nadawanie swojego serwisu w stronę różnych sieci, w tym za wybór najlepszej ścieżki dla ruchu w stronę sieci OPL (AS5617).

 

Uważam, że tego typu problemy należy reklamować platformie internetowej do grania np. Steam https://help.steampowered.com albo bezpośrednio do Valve  https://www.valvesoftware.com/pl/contact/

 

 

 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nieustanne rozłączanie podczas gry w Destiny 2

Mam ten sam problem to gdzie w końcu mam zgłaszać ten problem do Valve czy Orange bo grać się nie da!


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5498
  • 22135
  • 181

Nieustanne rozłączanie podczas gry w Destiny 2


@Youpeknapisał(-a)

Mam ten sam problem to gdzie w końcu mam zgłaszać ten problem do Valve czy Orange bo grać się nie da!


Od Orange dowiesz się tylko czy Twoje łącze działa zgodnie z umową czy nie. Jeśli łącze działa zgodnie z umową a grać się nie da to Orange Ci nie pomoże.