Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nat na ps5

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 18
  • 0

Nat na ps5

Czy ktoś ogarnia czym jest jakiś Nat i jak go wyłączyć? Nie mogę z kolega grać, obaj mamy  światłowód  cnie i mieszkamy obok siebie i coiś mówił o jakimś Nat ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1683
  • 8288
  • 64

Nat na ps5

@Donk Wstaw dla testu konsolę do DMZ. Konfiguruje się to w menu FB.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1683
  • 8288
  • 64

Nat na ps5

@Donk Wstaw dla testu konsolę do DMZ. Konfiguruje się to w menu FB.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 18
  • 0

Nat na ps5

No mam ten drugi typ nat 2. A ten DMZ to co to jest? Kojarzy mi się wyłącznie z trybem w COD Warzone 🤔


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22156
  • 181

Nat na ps5


@Donknapisał(-a)

No mam ten drugi typ nat 2. A ten DMZ to co to jest? Kojarzy mi się wyłącznie z trybem w COD Warzone 🤔


Nie ma lekko, chcesz grać musisz poczytać.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 18
  • 0

Nat na ps5

@Samotnick  dzięki ziomek🤜🤛, razem ze starszą ogarnęliśmy tego DMZ (tbh to śmieszna nazwa). Działa, mogę z kolegą grać!🏂 To było bardzo pomocne, dziękuje🐱🏍

 

____________

* Wpis edytowałem - Wiktor


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 136
  • 636
  • 14

Nat na ps5

To kilka slow o dmz w funboxie od orange:

https://m.youtube.com/watch?v=wMuihTW16_w


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1683
  • 8288
  • 64

Nat na ps5

@Donk Napisałem o wstawieniu do DMZ dla testu, aby wiedzieć czy problem polega na braku przekierowania portów. Skoro zadziałało to znaczy, że powinieneś takie przekierowania skonfigurować samodzielnie. W przypadku hostowania serwera gry konieczne jest wykonanie przekierowania z routera na maszynę na której taki serwer się znajduje. Numery i typy portów jakie są wymagane zależą od konkretnej gry. Należałoby dowiedzieć się których z nich potrzebujesz, skonfigurować przekierowania a DMZ wyłączyć. Wierzę, że sobie z tym poradzisz. Obejrzyj film który zaproponował @marcin0216 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 18
  • 0

Nat na ps5

@Samotnick  test zakończony sukcesem, to najważniejsze dla mnie, dzięki jeszcze raz! @marcin0216  też dziękuje, przekaże rodzicom- jak będzie chciało jej się im bawić z tym to niech ogarną to porządnie.

Fajnie, że niektórzy z Was są tu pomocni 😍