Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

EA FC 24 na PS4 laguje

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 25
  • 0

EA FC 24 na PS4 laguje

Swego czasu miałem połączenie w 5 GHz ale od jakiegoś czasu router w ogóle nie wysyła sygnału w tym paśmie i mogę się połączyć tylko na 2,4 ale ma to jakiś wpływ w przypadku gier online? Czy po prostu kabel a WiFi to jest ta odczuwalna różnica 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 601
  • 1184
  • 2

EA FC 24 na PS4 laguje

@Dywanek19940951 

Czy rozdzieliłeś sieci Wifi na routerze czyli żeby miały różne nazwy? Jeśli tak i nadal jest problem z podłączeniem do Wifi 5ghz to być może jest jakieś uszkodzenie modułu Wifi na routerze, musisz mieć możliwość podłączenia się do 5ghz z tabletu, telefonu itp

generalnie sieć 2.4ghz nie nadaje się za bardzo do gier online z powodów o których wspomniałem wcześniej

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 25
  • 0

EA FC 24 na PS4 laguje

Nie przypominam sobie bym kiedy kolwiek coś grzebał przy routerze czy to w oprogramowaniu czy fizycznie. Co zrobić by te 5 GHz się pojawiło? Czy przez IP idzie coś poustawiać?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 601
  • 1184
  • 2

EA FC 24 na PS4 laguje

@Dywanek19940951 

Musisz wejść do ustawień sieci Wifi routera (zalogować się na router) i upewnić się że sieci Wifi 2.4 oraz 5ghz mają różne nazwy i że sieć 5ghz jest włączona 😉


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 25
  • 0

EA FC 24 na PS4 laguje

jak dojadę do domu to się zaloguję i zobaczę a co w sytuacji gdy będzie ta sama nazwa wystarczy zmienić czy jest w tym jakiś bardziej skomplikowany proces ?😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13107
  • 53842
  • 629

EA FC 24 na PS4 laguje

@Dywanek19940951  według mnie powinieneś sprawdzić kabel, później kombinować dalej. Każda diagnostykę trzeba zacząć od spraw oczywistych i weryfikować po kolei możliwości powstawania problemów 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 25
  • 0

EA FC 24 na PS4 laguje

Tak zamierzam zrobić dziękuję za przydatne informacje 🙏