Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Duża utrata pakietów Apex Legends


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Duża utrata pakietów Apex Legends

@Banan9 no tak, w opcji do 10Mb/s masz widełki 1-10Mb/s, w opcji do 20Mb/s masz widełki 10-20Mb/s, w VDSLu masz 20-80Mb/s.

 

@ibik321  daj znać jak coś zgłosisz i sprawa ruszy, bo jestem ciekaw, w szczególności tego routingu bo pierwszy raz takie coś na oczy widzę 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Duża utrata pakietów Apex Legends

@-brtk-   Ja miałem vdsl przez kilka miesięcy w 2016-17 i zawsze było ledwie 20mbps więc widełki wyrabiały 😄

 

Tak czy tak to najgorszy internet jaki widziałem jeśli chodzi o stabilność i jakość. Współczuje autorowi tematu że musi się z takim czymś męczyć...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 2
  • 0

Duża utrata pakietów Apex Legends

@-brtk-  Gdy będę mieć wszystkie niezbędnie dane to zgłaszam problem, bo internet niestety nie jest na mnie. Jak dostane jakąś odpowiedź dam znać.

 

Dziękuję też wszystkim za aktualną pomoc Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 2
  • 0

Duża utrata pakietów Apex Legends

@-brtk-  Okazało się, że to problem na poznańskich serwerach. Niedługo mam dostać telefon, żeby jeszcze raz przeprowadzić testy i zobaczymy jak się sprawa potoczy.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Duża utrata pakietów Apex Legends

@ibik321  Pisałeś że Twój kolega mieszka obok i nie ma tych problemów, więc u niego nie idzie przez poznań? Niemożliwe. No chyba że routing Orange mnie nadal potrafi czymś zaskoczyć... albo dali Ci najniższy priorytet i walą głupa.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Duża utrata pakietów Apex Legends

Jego kolega też ma routing przez Poznań, bo widać to po tracercie, natomiast nie musi być podłączony do tej samej centralki.

@ibik321  ok, daj znać jak sprawa się potoczy 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Duża utrata pakietów Apex Legends

@-brtk-  Sądziłem że do tej samej, skoro mieszkają obok siebie. Orange dziwnie podłącza klientów... 😛


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 2
  • 0

Duża utrata pakietów Apex Legends

@-brtk- Jak na razie problemu nie naprawiono i przekazano sprawę do innego działu, bo więcej już nie mogą zrobić, ale za to mogłem nacieszyć się prędkością 7Mb/s i obejrzeć film na Youtube w 1080p ale tylko przez dwie godziny bo, potem przywrócili 4,5Mb/s bo tak ma być stabilniej. Emotikon: Smutny