Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Boosteroid: Sprawdź przyszłość grania – kody rabatowe na gaming w chmurze.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5588
  • 22675
  • 188

Boosteroid

To może choć po promocyjnej cenie ktoś spróbuje?

https://nasz.orange.pl/t5/Gry-online/Boosteroid-Sprawd%C5%BA-przysz%C5%82o%C5%9B%C4%87-grania-kody-r...

 

Wydaje mi się że 50% to jednak będzie za mało żeby zachęcić. Gdyby była oferta wypróbowania tego cuda za darmo, bez zobowiązań, choćby przez kilka dni, to byłaby inna rozmowa IMHO. Nikt nie chce płacić za kota w worku, nawet 20PLN.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1806
  • 8757
  • 67

Boosteroid

Ktoś wie jak w tej usłudze sprawdzić swoje łącze bez zakładania u nich konta? Z artykułu https://www.orange.pl/poradnik/rozrywka/orange-rozpoczyna-wspolprace-z-dostawca-gier-w-chmurze-boost... nie dowiedziałem się jakie parametry połączenia zapewnia Orange.

Połączenie internetowe

Zanim rozpoczniesz grę, sprawdź jakość swojego połącznia internetowego. Możesz to zrobić na stronie Boosteroid.

Tylko szybkie i stabilne połączenie o niskiej latencji (ping) umożliwi pełnię wrażeń. Zalecane jest korzystanie ze stabilnego połączenia internetowego o prędkości powyżej 15 Mbps (najlepiej powyżej 25 Mbps) i latencji poniżej 40 ms (najlepiej poniżej 20 ms). Stabilny i niezawodny internet, który spełnia te wymagania znajdziesz w naszej ofercie. Sprawdź opcję Światłowodu Pro 2.0 i skorzystaj z promocji na 2 mies. abonamentu za 0 zł.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5588
  • 22675
  • 188

Boosteroid


@Samotnicknapisał(-a)

Ktoś wie jak w tej usłudze sprawdzić swoje łącze bez zakładania u nich konta?

...


Zasadniczo się nie da. Ale bez problemu można się zalogować przez dowolne konto Googla, nawet bez podawania jakichkolwiek prawdziwych danych.

Po zalogowaniu test jest dostępny z ekranu głównego (z prawej u góry):

j131_1-1687878559621.png

 

U mnie daje taki, niezbyt zachęcający wynik:

j131_0-1687878480107.png

 

Marketingowy bełkot o rzekomo doskonałej latencji dostępnej w ramach ofert Operatora nie pokrywa się niestety z realiami: nie ma serwerów boosteroid w sieci Operatora, więc "latencja" jest żałośnie słaba.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1806
  • 8757
  • 67

Boosteroid

@j131 Słabo to wygląda. Nawet bardzo słabo. To powinien być rezultat poniżej 10 ms.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5588
  • 22675
  • 188

Boosteroid


@Samotnicknapisał(-a)

@j131 Słabo to wygląda. Nawet bardzo słabo. To powinien być rezultat poniżej 10 ms.


Dokładnie. Inaczej cała zabawa nie ma sensu. Dlatego jestem ciekaw czy to akurat ode mnie takie opóźnienie (długa trasa?) czy problem "globalny". Hipoteza jest taka, że problem jest pomarańczowy, ale tym bardziej:

1). Dziwię się tej reklamie.

2). Z zaciekawieniem oczekuję innych opinii.

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 29
  • 0

Boosteroid: Sprawdź przyszłość grania – kody rabatowe na gaming w chmurze.

kupiłem aby sprawdzić czy będzie lepsze niż gfnow, ping od 17ms do 20ms i wynik Excellent 

jak wprowadzą 2.5k albo 4k wsparcie w nie wiele większej opłacie to kupię na rok


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1806
  • 8757
  • 67

Boosteroid: Sprawdź przyszłość grania – kody rabatowe na gaming w chmurze.

Czy wiesz może do jakiego Data Center byłeś podłączony?

Edyta: Zrobiłem 10 testów prędkości i najniższe opóźnienie to 33 ms. Smuteczek.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 29
  • 0

Boosteroid: Sprawdź przyszłość grania – kody rabatowe na gaming w chmurze.

nie wiem jak to sprawdzić ale jak coś pomoże to jestem z pod krakowa


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1806
  • 8757
  • 67

Boosteroid: Sprawdź przyszłość grania – kody rabatowe na gaming w chmurze.

U mnie Wawa. Czy w ich teście na stronie masz takie same wyniki poniżej 20 ms?

Edyta: Sprawdziłem jeszcze na Mac'u w Safari (po WiFi) i wyniki w okolicach 37 ms. Jakiś 3-4 ms więcej niż po eth na PC. @j131 miał jeszcze więcej więc im dalej na południe tym lepiej.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 29
  • 0

Boosteroid: Sprawdź przyszłość grania – kody rabatowe na gaming w chmurze.

w aplikacji i na safari tak samo około 17ms do 20ms

 

te 17ms do 20ms a teraz 22ms mam na wifi

 

_______

* Scalenie wpisów - Bartłomiej