Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ustawienie formatu obrazu w dekoderze Samsung ICU 100

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 305
  • 1

ustawienie formatu obrazu w dekoderze Samsung ICU 100

czytałem to z twojego wcześniejszego linku , jest tylko zmiana na tej stacji co się ogląda poezez naciśnięcie ok i wtdy są y opcje obrazu ;

oryginalny

Zoom

16.9 

a tym przełączeniem dekoodera na obraz panoramiczny to mi pomyliło prawdopodobnie z tym ok.

a temat poruszyłem bo na Canal + Film i Canal + Premium  jest obraaz panoraiczny w oryginalnej wersji i na obrazie u góry i u dołu są duże paski bez obrazu . Zmiana na inny format nic nie daje obraz jest gorszy.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

ustawienie formatu obrazu w dekoderze Samsung ICU 100

@kerik  ponieważ nie odniosłeś się w poście po nicku komu odpowiadasz, zakładam że tyczy się to mojej osoby. Z mojej strony tylko tyle że na przyszłość warto konkretniej formułować pytanie, jak i oznaczać rozwiązanie adekwatne do postawionego pytania w głównym temacie wątku.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 305
  • 1

ustawienie formatu obrazu w dekoderze Samsung ICU 100

slav72 postaram się 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

ustawienie formatu obrazu w dekoderze Samsung ICU 100


@keriknapisał(-a)

...

na Canal + Film i Canal + Premium  jest obraaz panoraiczny w oryginalnej wersji i na obrazie u góry i u dołu są duże paski bez obrazu . Zmiana na inny format nic nie daje obraz jest gorszy.


Paski na dole i na górze ekranu są wtedy, kiedy oryginalny materiał jest nadawany w szerszym kinowym formacie niż 16:9. Więcej o tym znajdziesz np. w Wikipedii:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Format_obrazu