Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ustawienie formatu obrazu w dekoderze Samsung ICU 100

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 305
  • 1

ustawienie formatu obrazu w dekoderze Samsung ICU 100

Podczas ustawienia w dekoderze formatu obrazu ustawiłem format obrazu na panoramiczny i chciałbym to zmienić ale nie mogę znależć w ustawieniach takiej opcji

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270
13 ODPOW. 13

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

ustawienie formatu obrazu w dekoderze Samsung ICU 100

@kerik Jeśli to na 100% w ustawieniach dekodera, to z poziomu menu zrób reset do ustawień fabrycznych i po problemie


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 305
  • 1

ustawienie formatu obrazu w dekoderze Samsung ICU 100

z poziomu menu nie ma takiej opcji reset , nie jestem pewien ale jak rozwiązywałem poprzedni problem z ruerem to w pewnym momecie miałem taki folder z wyborem formatu obrazu . 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

ustawienie formatu obrazu w dekoderze Samsung ICU 100


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 305
  • 1

ustawienie formatu obrazu w dekoderze Samsung ICU 100

przeczytałem w innym mijescu że reset nic nie daje , tak że pozostanę przy tym jak jest . Niekóre stacje nadają filmy w oryginalnyej wersji i stąd było  moje pytanie


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

ustawienie formatu obrazu w dekoderze Samsung ICU 100

@kerik Jak nie zrobisz, się nie przekonasz. Skoro udało się zmienić coś na dekoderze, reset to wyczyści. Swoją droga masz rację, że programy na różnych kanałach nadawane są z innymi ustawieniami. To prawda najprawdziwsza, bo taki format dostaje od dystrybutora kanału Orange jako retransmiter treści. czasem się udaje to zmienić, bo to kwestia ustaleń między operatorem a dostawcą...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 63
  • 227
  • 0

ustawienie formatu obrazu w dekoderze Samsung ICU 100

@kerik Ustawienie formatu obrazu w ICU 100 odbywa się tylko poprzez naciśnięcie na pilocie OK. Pojawia się menu, gdzie ostatnia pozycja to "Format obrazu". Dostępny do wyboru jest format oryginalny, zoom i szeroki. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

ustawienie formatu obrazu w dekoderze Samsung ICU 100


@keriknapisał(-a)

przeczytałem w innym mijescu że reset nic nie daje , tak że pozostanę przy tym jak jest . Niekóre stacje nadają filmy w oryginalnyej wersji i stąd było  moje pytanie


Między innymi masz odpowiedź w poście powyżej kolegi @w4ld , tak samo jak i inne odpowiedzi na pytanie zostały opisane w całym podlinkowanym przeze mnie wątku, czytałeś to w ogóle 🤔?

 

________________
* Wpis poddany edycji – moderator Michał


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

ustawienie formatu obrazu w dekoderze Samsung ICU 100


@keriknapisał(-a)

Podczas ustawienia w dekoderze formatu obrazu ustawiłem format obrazu na panoramiczny i chciałbym to zmienić ale nie mogę znależć w ustawieniach takiej opcji


Niemożliwe, ten dekoder nie ma takiej opcji. Format obrazu jest ustawiany automatycznie, można go tylko czasowo zmienić dla aktualnie oglądanego kanału (tak jak pisał @w4ld ), ale to ustawienie nie jest trwałe. Coś ci się kolego musiało zdawać.

PS. Natomiast można zmienić rozdzielczość - jeśli będzie drastycznie niedopasowana do rozdzielczości TV to być może jakieś zniekształcenia się pojawią. Dostęp do zmiany rozdzielczości jest przez menu serwisowe (D-C-D na pilocie).