Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problem z pierwszym uruchomieniem IWU 200


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

problem z pierwszym uruchomieniem IWU 200

@m4dzi4k Spróbowałbym bym jeszcze pilotem od tv zmienić źródło sygnału i wybrać je ponownie. Jeśli nie pomoże to kontakt z nami celem sprawdzenia. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 11
  • 0

problem z pierwszym uruchomieniem IWU 200

Pokaż szczegóły
@sebaswiderski już to robiłem, zmieniałem gniazda hdmi, kable, sprawdzałem kabel eth, na ps4 normalnie jest internet na jakim kablu bym nie próbował, nic nie pomaga, ale tak jak ktoś tam wyżej wspomniał w "mój Orange" nie mam usługi tv nawet jeszcze, jest to możliwe że to przez to nie chce startować jak powinno? 

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

problem z pierwszym uruchomieniem IWU 200

@m4dzi4k Po pobraniu aktualizacji powinno być okno rejestracji tv głównie chodzi o wpisanie id i kodu. Niezależnie czy usługę widzisz na mój Orange czy nie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

problem z pierwszym uruchomieniem IWU 200

Coś bedzie z dekoderem. 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

problem z pierwszym uruchomieniem IWU 200

@m4dzi4k Ewentualnie jeszcze pod inny tv.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

problem z pierwszym uruchomieniem IWU 200

Coś mi się nie chcę wierzyć, że usługa zakupiona w sobotę z wydaniem dekodera w salonie poszła do natychmiastowej aktywacji. Dla pewności można sprawdzić status na infolinii 510100100. Ale jak nie masz usługi tv i zlecenia na nasz Orange, to pewnie zamówienie na aktywację tv było robione mniej standardową drogą i do poniedziałku nie będzie do aktywacji.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 11
  • 0

problem z pierwszym uruchomieniem IWU 200

@sebaswiderski No to w takim razie takiego czegoś nie było, w poniedziałek skontaktuje się z wami przez BOK, jest jakiś sposób na ominięcie "maxa"? tak żeby odrazu z konsultantem porozmawiać? Nie powiem Max trochę utrudnia i od razu sugeruje wizytę technika


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

problem z pierwszym uruchomieniem IWU 200

@m4dzi4k Jeśli wyświetla się logo Orange na tv, a na dekoderze nie ma zegara, to znaczy, że nie ma połączenia z serwerem tv u operatora. Na kablu eth jest net, to można sprawdzić jeszcze menu dekodera. Kombinacja przycisków niebieski- żółty-niebieski na pilocie . Z menu wyczytasz stan dekodera. Spróbuj, ale wydaje mi się, że w systemie nie dopisano jeszcze usługi TV do pakietu


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

problem z pierwszym uruchomieniem IWU 200

@agat13 A to IWU pokazuje godzinę?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

problem z pierwszym uruchomieniem IWU 200

@sebaswiderski Masz rację pomyliłem z ICU 100. Moje niedopatrzenie.